Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Hırsızı Görmek

Rüyada yüzük hırsızı görmek neye işarettir?

Ben 22 yaşında bir bayanım. Rüyamda evime hırsız girmiş. bunu sonradan anlamışız eşimle. Eve geldiğimizde ilk işim çekmeceleri kontrol etmek oldu. altınlar paralar alınmamıştı her şey tamamdı. ama hırsız bir tek şeyi çalmış götürmüştü. parmağımdaki yüzüğümü. Komşular yardıma geldiler o anda. komşularımızda iki zenci adamdı. Bu rüyamı yorarsanız çok sevinicem. Size şimdiden çok teşekkür ederim. Rüya Konusu: evine hırsız girmesi, altınlar paralar, zenci adam

Rüyada yüzük hırsızı görmek nasıl yorumlanır?

Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, kimi sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. Bu konuda rüyada hırsız görmek rüya analizi sayfasında ilginç bilgiler bulabilirsiniz.

Rüyada yüzük çaldırmak, yüzük kaybetmek, kaybettiğini görmek gerçek yaşamınızda bir ilişkinizde ya da arkadaşlarınız arasında birine karşı güvensizliğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüzük Hırsızı Görmek” için 4 yanıt

Merhabalar. Rüyamda sevgilim ve bir yakın arkadaşımın yanımda durduklarını görüyorum, sevgilim hiç konuşmuyor fakat evlenmeyi çok istediğini anlıyorum. Sevgilimin sağ elinde bir alyans var, sonra kendi yüzük parmağıma baktığım anda bir tektaş ile kalın alyans görüyorum, her iki yüzük te altın, bunları bana sevgilim takmış. Alyans yüzüğe yakından baktığımda eski gibi durmakta ve elimi bastırdığımda yüzük bükülüyor. Sevgilim üzülmesin diye ona bir şey söylemiyorum, yüzüğü parmağımdan çıkartarak sevgilime uzatıp “bunu tamir ettiririz” diyorum, parmağımda sadece tektaş yüzük kalıyor.

Semra merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında evlilik konusunu gereğinden fazla kafana taktığını adeta evlenmek dışında hiç bir şeyi gözün görmediğini ve bununda sağlıklı düşünmene mani olduğunu anlatmaktadır. Dilersen alyans ve tek taş yüzük sayfalarını inceleyebilirsin.

Merhaba,
Yorumlandı ve size mail ile haber verildi. Lütfen mail adresini kontrol ediniz. İstenmeyen mesajlar klasörüne de düşmüş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir