Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzük kaybetmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 17 yaşındayım, ilişkim var ve okuyorum. Rüyam pekte yaşıma uygun değildi aslında. Bu yüzden sizin yorumunuzu öğrenmek istedim. Rüyamda ilk önce salon gibi bir yerdeydim, masalardan birinde erkek arkadaşımı görüp yanına oturdum, sonra birden okuldaydım hani okulun son günü ders falan çok işlenmiyor boş günlerden bir tanesi, sol elimin yüzük parmağında tek taş güzel bir yüzük var fakat alyansım da varmış ve ben kaybetmişim, tüm sınıflarda onu arıyorum.

Kaybettiğimi erkek arkadaşım anlamasın diye kendi çapımda arıyorum, sonra rüyam başka şeylerde döndü hani başka bir rüya gibi, o yüzden o kısmı önemli değil sonuç olarak parmağımda güzel bir tek taş ve bulamadığım alyansım vardı. Her yorumda alyans ya da yüzük için evlilik deniliyor ama benim için öyle bir şey olmaz, o yüzden nasıl yorumlayacağımı bilemedim, bana yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rüyada yüzük kaybetmek tabiri

Aria selam, gördüğün rüyanın aslında iki ana teması var; erkek arkadaşını görmek ve alyansını kaybetmektir. Rüyada erkek arkadaşını görmek rüya sahibi kişinin uyanık yaşamındaki erkek arkadaşıyla olan ilişkisi konusunda, onun hakkında neler hissettiğini ifade eder ve rüyadaki olaylar bunun yansımasını gösterir. Sen rüyanda kalabalık bir ortamda onu görüyorsun ki bunun anlamı onunla daha yakın olmak, kalabalığa girmek (yani arkadaşlığını – belki de aşkını – haykırmak, herkese göstermek vb) arzunu temsil etmektedir.

Rüyada yüzük görülmesi genel anlamda rüyayı gören kişinin gerçek hayatta duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarısını ifade eder. Rüyada yüzük kaybetmek gerçek yaşamda bir ilişki ya da arkadaşlar arasında birisine karşı güvensizlik olduğunu gösterir. Bu güvensizlik duygusunu sorgulamak ve aslı yok ise bu duyguyu terk etmek gereklidir.

Ancak ilginç olan bir alyansın varmış onu kaybetmişsin. Alyans görmek bekar biri için güçlü bir evlenmesi kendi yuvasını kurma isteğini temsil eder. Rüyada alyans kaybetmek kişinin ilişkisinde veya evliliğinde bir sıkıntıya delalet eder.

“Rüyada Yüzük Kaybetmek” için bir yanıt

Tek taş yüzük takmak
Rüyamda tek taş yüzük takıyordum, böyle çok güzel parlıyordu baya göz alıcıydı. Yüzüğü çok beğeniyorum, elimi uzatıp bakıyorum “çok hoş” diyorum. Sonra benim hep tek taş değilde daha farklı yüzük istediğim aklıma geliyor, sonradan “aslında ben böyle bir yüzük istemiyordum” diyorum ama yüzüğü de çıkarmıyordum. Kadın 20 yaşında, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir