Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Kırılması

Rüyada yüzük kırılması neye işaret eder?

Merhaba, 19 yasında bir bayanım. Rüyamda söz yüzüğümün kırıldığını gördüm, çok ciddi bir şey değildi o yüzden ailemin görmesini istemiyordum ve saklamaya çalışırken kırıldı.

Yüzük 2 parçaya ayrıldı, ailemden biri görmesin diye ben daha da küçük parçalara ayırdım, daha sonra yüzüğün kalitesiz olduğunu düşündüm. Ondan sonra rüyamda erkek arkadaşımı gördüm, her şey yolundaydı, bana sarılıyordu, yemek sofrasındaydık ve abim gelip bize sofraya katıldı.

Rüya temaları :söz yüzüğü, kalitesiz yüzük, ucuz yüzük, erkek arkadasımı, yemek sofrası, yüzük kırılması, yüzüğün kırıldığını görmek. 21 Mart 2010, 12:27

Rüyada yüzük kırılması neye yorulur?

Gördüğünüz rüya sizin sadakat konusunda soru işaretlerine sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada kırılmış yüzük görmek bir ayrılık veya hayal kırıklığı işareti de olabilir. Ancak rüyanızın sonu iyi bitmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüzük Kırılması” için 10 yanıt

rüyamda eski eşimin nişan yüzüyümü zorla alıp kırdığını gördüm ve büyük kızımında o yüzüyün parçalarını babasından bana vermek için 1 lira karşılığında aldığınıgördum ve bana getırdı çok üzüldüm yüzük 3 parça halindeydi ağlıyodum bunu nasıl tamır etcem dye yanlız bu kırılan yüzük şimdiki evlilik yüzüyümdü ama en azından parçaları bende dye sevınıyodum o yüzüyü allmasın kırmasın dyede çok saklamıstım ama alıp kırdı acilen yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

ben ruyamda sozlumle taktigimiz gumus yuzukten buldum, parmagimdaki duruyordu ama ben farkli boyutlarda 3 tane daha gordum hatta birinide parmagima taktım

ruyada sozlum yuzugunun 3e ayrıldıgı gormus ve 15 gun sonra yuzuk 3 e ayrıldı hıc bır sekılde zorlama olmadan bu neye tabirdir acaba şimdiden teşekkürler..

İyi akşamlar, rüyayı nişanlım görmüş.Rüya şu: dolmuştaymış, nişan yüzüğü parmağındaymış ama şuanki yüzük değil burcu isminden oluşan yüzükmüş ve yüzük birden parçalara ayrılmış, kendisi eğilip parçaları ararken yaşlı bir adam bir parçasını alıp götürmüş, dolmuştan inip başka dolmuşa binmiş.Nişanlımda peşinden gitmiş, dolmuşun önüne atlamış ve binip adama saldırmış… Şimdiden teşekkür ederim..

Ruyamda uzun süredir konusmadigim eskiden kardeş gibi sevdiğim bir kız arkadaşımla konustugumu gördüm. Arkadaşım yeni evli. Odamda konuşurken yüzüğü parmagindan çıktı bende görmeden ezdim bi kac parcaya ayrıldı. Yorumunu cok merak ettim simdiden teşekkür ederim.

Eşim rüyasında parmağındaki yüzüğün kesilip kırıldığını görmüş ne anlama geliyor bu? yardımcı olur musunuz?
korku, 20, Evli, Çalışıyor, endişeli

Rüyada yüzük kırılması ya da bir yüzüğün kırıldığını görmek, sizin sadakat konusunda soru işaretlerine sahip olduğunuzu gösterir. Kırılan yüzük, bir ayrılık veya hayal kırıklığı işareti de olabilir.

Merhaba, ben rüyamda evime hırsız girmek istediğini gördüm evimde arkadaslarla oturuyorduk birden sesler duymaya basladim ve arkadaslarima susun duyuyormusunuz dedim, kapiya dogru gittik ve kapimda hafif bir catlaklik oldugunu fark ettim ve kapi deliginden baktim birileri vardi.kapimdaki o hafif catlatlik bir sekilde delik oldu bi an hirsizlar beni ve arladasimi gördü kapiyi tam acdim ve bagirmaya basladim üc kisilerdi ve erkekti biri disarinin kapisini tutuyordu diger ikiside evime girmeye calisiyordu ve ben bagrinca apartmandakiler cikti onlarda kacmak zorunda kaldi … ne anlama geliyor acaba ?

Rüyada kırılan yüzük görmek neye işarettir
Yaklaşık 2 veya 3 ay oluyor, nişanlım rüyasında yüzüğünün kırıldığını ve birleştirmeye çalıştığını, en sonunda birleştirdiğini ve bunu bana göstermeye geldiğini söyledi ve 1 ay sonra ayrıldık, bu ne manaya gelir, şimdiden teşekkürler.

Saadet selam,
Rüyada kırık yüzük görmek ya da yüzüğün kırıldığını, yüzük kırılması görmek sizin sadakat konusunda soru işaretlerine sahip olduğunuzu gösterir. Kırılmış yüzük görmek bir ayrılık veya hayal kırıklığı işareti de olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir