Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak neye delalet eder?

Rüyamda sirtimda kocaman bir sirt çantası olduğunu goruyordum. Ellerimde de başka cantalar vardi. Küs olduğum bir arkadaşımla barisiyordum. Onunla birlikte bir seyler yapiyorduk. Gercek hayatta yok ama rüyamda bir sevgilim vardi. Beni çok seviyordu. Onu kuyumcuya girerken goruyordum. Bana yüzük alicakti. Hatta beni yemege davet etti. Yemekte evlenme teklif edecekti. Ben sonradan anliyorum. Bana surpriz yapmak istiyor aslinda. Daha sonra yanımda iki kişi vardı sanirim. Bir yere oturtuyorlardi beni. Gozlerimi kapatiyorlardi. Sevgilim parmagima yüzük takiyordu ama küçük geliyordu. Aksam yemeginde göstermek istedigi için kapatiyorlardi gozlerimi.

Baska birisiyle konusurken goruyorum sonra. Beni overek bahsediyordu benden. Benim sevgilim iste gibi birseyler diyor gulumsuyordu. Ben o sıra oradan geciyordum konustuklarini duyuyordum. Yuzukten bahsediyordu. Ver takiyim diyordum hayır simdi degil deyip guluyordu. Ben durumdan pek memnun degildim aslinda. Bir yandan aksam yemeginde ne giysem diye dusunuyordum ama bir yandan da çok isteksizdim. Ozenli olmak istemiyordum. Cunku teklifini kabul etmeyecektim. Istedigim gibi birisi degildi.

Arkadasima onu anlatiyordum. ”Ne desem yapiyor. Ne istesem aliyor. Gecen gün su kadar para odeyip sunu aldi” diye bisiden bahsediyorum ama ne aldigini hatirlamiyorum. Cok iyi biri nasıl ayrilicam ben diye dusunuyordum. Ama bildigim şey kesinlikle benim istedigim gibi bir adam olmadigi. Sonra onun bir arkadaşını goruyordum.

Serkan adinda benim eski fakultemden bir arkadas. Onun arkadasiymis ruyamda. Sicak bir utu goruyordum yerde. Serkan da ben de aynı yone gidiyorduk. Kaldirsana onu yanicak simdi diyordum. Hic umursamiyor hatta tepki dahi vermiyordu. Gidip kendim kaldirip duzgun koyuyordum. Turkuaz mavisi renkte fularimin ortasini yakiyordu utu ama yanik izi diil çok uzun olmayan bir yirtik aciliyordu cizgi seklinde. Cok önemli degil diyordum ama sizin yüzünüzden diye Serkan’la sevgilimi sucluyordum. Ama icimden hatanin aslinda kendimde olduğunu geciyordum. Onlar gerçekten hatali diillerdi. Kizgin diildim ama hatta kötü ya da uzgun de degildim. Gayet iyi hissediyordum. Serkan tepkisiz bir şekilde , hicbirsey soylemeden arkasini donup gidiyordu.

Rüyada yüzük takmak, yüzük taktığını görmek yorumu

Rüyanız sevgiden uzak ve mahrum yaşadığınızı, yani sevgi ve aşka muhtaç olduğunuzu temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüzük Takmak” için 2 yanıt

Ablam rüyasında nisanlı bir akrabasının bana yüzük verdiğini ve benimde o yüzüğü taktığımı görmüş, acaba ne anlama geliyor?

Rüyada arkadaşının yüzük taktığını görmek
Ben rüyamda iki arkadaşımın birbirine altın yüzük taktığını gördüm. Altın işlemeli bir nişan yüzüğü idi. Bu ne demek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir