Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüzünü Yıkadığını Görmek

Rüyada yüzünü yıkamak nedir?

Merhaba. Ben Melek 27 yaşindayim. Rüyamda kayın validemde idik, az bir suya yüzümü yıkıyordum. Sonra kocam git banyoda yıka diyor, Musluktan bolluca su akıyordu yüzümü yıkamaya çalışırken öbür elimle de musluğun altında olan lahanaları bir kenarda tutmak istiyorum ki yüzümün suyu lahanaya düşmesin. Ama elimden kayıyorlar. Sonra da yüzümü silecek bir şey bulamıyorum. Teşekkürler.

Rüya konusu: kayın valide, yüz yıkamak, banyo, musluk, lahanalar.

Rüyada yüzünü yıkadığını görmek tabiri

Rüyanız, temiz bir konu hakkında görüşme yapacağınızı ifade etmektedir. Rüyada yüzünü yıkamak ya da yüzünü yıkadığını görmek temiz bir konu hakkında görüşme yapmak demektir. Rüyada lahana görmek hayatınızda önemsiz şeylerle zaman kaybetmemek gerektiğini gösterir.

“Rüyada Yüzünü Yıkadığını Görmek” için 2 yanıt

Selam, Ruyamda kaynanam ve kayin babamla oturmus yemek yiyorduk..2. Olarakta. Bir tanidik yuz karfesimde olabilir bir bardak icki iciyordu. Bir yudum sonra kendimi bir tuhaf hissedip bir. Yuzme havuzun nun suyuyla yuzumu yikadimm. Ve cok rahatladimkizim ynimdaydi dedem sicaktan yuzumu yikadim. Su an 5 yasinda olzn kizim bana alkol aldin ya ondandir dedi. Kizim javuza girdi derin yere gitmsin diye onu sirtindan cekip kenara aldimm..Gercek hayatt esimle aram cok kotuu . Bosanma dusunceleri icindeyim..Beni aldatti. Ustelik ben sucluymusum gibi yatagida ayirdii kikmsem olmadigi icin hep basima cikti hep alltan aln ben oldumm..Beni kucumsuyorr..Bosanmis demesinler su bu diye cektim ama artik bir isim var cekmek istemiyorumm.Yorum ysparken bunlarida goz onunde bulundurursaniz sevinirimm tsk ederimm

Rüyada erkekler tuvaletine girmişim, amirimi yüzünü yıkarken gördüm ama benimle konuşmuyordu, yanımaşımdada cep telefonum vardı, oradan hemen utanarak çıktım, yoldan geçen bir erkek çocugu gördüm onunla konuştum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir