Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek neye işarettir?

Rüyamda annemin bir akrabasının iki oğlu zabıta üniforması giymişler. Evin kapısını açıp karşımda onları görüyorum. İçinde olduğum ev eskiden oturduğumuz bir evdi, kapıda onlarla konuşmalar geçiyor. Ben zabıtalardan birine içimden kızıyorum. Evin içine alıp onu dövmeyi düşünüyorum. Daha sonra bir başka bilmediğim bir evin bahçesindeyim. Bu iki zabıta akraba çocukları, dayım, babam, başka bir kuzen ve ben oturuyoruz. Kuzen askerliğini bitireli çok oluyor ama dayım kuzene “askerlik nasıl gidiyor” diye soruyor. O da “iyi gidiyor” diye cevap veriyor. Daha sonra o evimizden sokağa çıkıyorum. Bende elektrikli bir motor var ama direksiyonu kullanmak çok zor. O anda yolda bir kadınla bir çocuk geliyor. Onların üzerine motoru sürüyorum. Kadın ve çocuk bana kızıyor. Bende “yol çok kötü, istemeyerek oldu”diyorum, bir yandan motorla gidiyorum,a o kız çocuk eline bir sopa alarak beni kovalamaya başlıyor. Ben gaza basarak ara sokaklara girdim.

Sonra akşam oluyor birden. Motorla hala gidiyorum. Karşımda deniz ve gökte dolunay var. Ben oldukça yüksek bir yolda gidiyorum, yol çok bayır aşağı. Bu sırada motor birden kaymaya başlıyor. Frene basıyorum ama motor durmuyor, hızla aşağıya sürükleniyorum. Bir ara yoldan çıkıp tekrar yola dönüyorum. En son aşağıda bir viraj vardı, o viraja gelmeden motoru durdurmayı başardım. Motordan inerek arkamı dönüyorum ki arkamda o kadınla kız bana bakıyor ve kız bana bir tekme atıyor fakat canım acımıyor. Kızın annesi ile konuşuyorum, sonra gidiyorlar. O sırada ablamı gördüm. Ablamla uyanık hayatımda görüşmüyorum. Onu da motorun arkasına alarak rampayı çıkmaya başlıyorum ve bu kez rahatça çıkıyorum. Geceleyin gidiyoruz. Sonra bir çıkmaz sokağa girdik. Sokağın sonunda demir bir kapı gördüm, kapıyı çalıyorum, bir ihtiyar kadınla bir yaşlı adam kapıyı açıyor. Onlara “yol yok, onun için buraya geldim” diyorum. Yaşlı kadın bana parmağı ile yolu işaret ediyor. Arkamı dönüyorum bu sırada gündüz olmuş ve bir yol açılmış. Uzun zamandır böyle bir rüya görmüyordum.

Rüyada zabıta görmek yorumu

Adem selam, rüyanız gerçek hayatınızda macera ve harekete olan ihtiyacınızı simgelemektedir.

Rüyada zabıta görmek bir yakınınızla aranızın açılmasına sebep olacak bir olaya şahit olacağınızı simgelerken zabıta memuru aynı zamanda çok büyük bir kavgaya işaret edebilir. Zabıtanın ceza yazdığını görmek insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağına işarettir. Rüyada zabıta olduğunu görmek dost göründüğü halde size düşman olabilecek kimselere karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada motor görmek genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir