Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zahmet Görmek

Rüyada zahmet çekmek neye işaret eder?

İyi günler. Ben rüyamda büyük zahmetler çekerek dağları tepeleri kazıyorum ve altın paralar ve altın külçe gibi değerli tarihi eşyalar buluyorum. Önce bunları bir adam ve bir genç kızdan kaçırıyorum. Kız beni takip ediyor, yanıma geliyor ama benden alamıyor. Bir süre sonra bunları bir dükkanda bozduruyorum. Aynı gece bir buçuk yıl önce kaybettiğim babamı görüyorum. Bana “şimdiki aklım olsa gurbete çıkmaz işimle ilgilenirdim” diyor. Acaba rüyam neyi çağrıştırıyor.

Hocam birde ölmüş babamla konuşurken “memlekette iş bağlantısı olan Yılmaz abi bana yardım eder” diyorum. Rahmetli babam da “oğlum Yılmaz abin öldü” diyor. Size zahmet bu iki rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada zahmet görmek yorumu

Rüyada zahmet görmekTahir merhaba, rüyada zahmet görmek murada erme sembolüdür ve rüyada zahmet çektiğini görmek kişinin yakın bir tarihte rahata kavuşacağına, verdiği emeklerin karşılığını alacağına işaret eder. Rüyada zahmet çeken birini görmek görülen kişi şu anda rahat içinde yaşıyorsa haksız bir kazanç elde ettiğine ve bunun vicdan azabını çektiğine delalet ederken, görülen kişi şu anda fakir ise gören kişinin kişinin kaçınması gereken haram bir kazanç olduğuna yorulur. Rüyada meşakkat çekmek, sıkıntı çekmek terimleri de aynı anlamı taşır. Bu bilgiler ışığında içinde olduğun ruh halini de bir arada değerlendirip rüyanın ilk bölümünün mesajını tespit etmelisin. Bu konuda altın rüya tabiri sayfasının sana yardımı dokunabilir.

İkinci bölümden ölmüş baban ile konuştuğunu görmen içinde olduğun sıkıntılı bir durum, bir sorun ya da bir ilişki konusunda akıl danışmak için güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu göstermekte ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğini işaret ederken babanın söyledikleri ise senin hayatta sadece kendine güvenmen gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir