Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği neye işarettir?

Rüyada zakkum görmekRüyamda her tarafı beyaz boyalı bir evdeydim, duvarlar, perdeler, çarşaflar kısacası her şey beyazdı. 6 – 7 yaşlarında bir çocuk bir yatakta yatıyordu, çocuk hastaydı ve ben bahçedeki zakkum ağacından zakkum çiçekleri toplayıp, o çiçekleri kaynatıp yaptığım ilacı bu çocuğa veriyorum. Çocuk iyileşiyor ve bana minnettar gözlerle bakıyor. Sabah uyandığımda çocuğun gözlerindeki o bakış hala aklımdan çıkmamıştır, bu neye delalet? 21, kadın, bekar, iş arıyor.

Rüyada zakkum görmek yorumu

Nebahat selam, gördüğün rüyadaki evin her tarafının ve evdeki her şeyin beyaz olması önünde aydınlık bir geleceğin seni beklediğini temsil etmektedir. O evde gördüğün hasta çocuk ise sizin bu aydınlık günlere bu güne kadar ulaşmanıza engel olmuş olan zorlukları çözecek ve hatta başkalarına da yardım edecek iç manevi güce sahip olduğunuzu, sadece bu gücün farkına varıp, onu kullanmayı öğrenmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada ilaç yapmak rüya sahibinin herkese iyilik etmek gibi güzel bir özelliği yüzünden çevresindeki tüm insanların sevgi ve saygısını kazandığını, onların hayır duaları ile işlerinin daime yolunda gideceğini ve ömür boyu kötülüklerden uzak kalacağını ifade eder.

Rüyada zakkum ağacı görmek keder sembolüdür ve kişinin üzüntülü bir haber alacağına işarettir. Zakkum çiçeği görmek birinin bir sağlık haberi almaya, bu haber sonucu önce üzülmeye arkasından sevinmeye delalet eder. Zakkum yemek makbul değildir ve rüyada zakkum yediğini görmek rüyayı gören kişinin birisini kırdığını onu üzdüğünü temsil eder. Zakkum toplamak sağlık haberi sembolüdür ve zakkum topladığını görmek tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunu hakkında haber alacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir