Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Zam Görmek

Rüyada zam görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir toplantı gibi bir yerdeyim ama ne toplantısı ya da neyin kutlaması bilmiyorum. Orada çalıştığım şirketin tüm personeli ve aileleri katılmışlar. Bu sırada çalışanlardan birisi beni toplanrı salonunun kenarına çağırıyor ve benden zam istiyor, aldığı maaş ile geçinemediğini, okulların açıldığını çocuklarına defter kitap alamadığını, kışın yaklaştığını söylüyor, nasıl geçineceğini soruyor. Bende ona “ben de sizin gibi maaşlı çalışan sıradan biriyim, maaşınıza zam yapmak bana mı düşer” diyorum, karşımdaki kişi “olsun, patron seni seviyor, senin sözünü dinler, sen ona söyle” diyor. şaşırıyorum, yerime dönüyorum.

Biraz zaman geçince bir başka çalışan beni tenha bir yere çağırıyor, aynı konuşmalar tekrarlanıyor, içimden “hayırdır inşallah, bu işte bir iş var ama bakalım ne olacak” diyorum. Aradan biraz daha zaman geçmişti ki bir üçüncü kişi ben yalnız konuşabileceğimiz bir yere çağırıyor, öncekilerle aynı konuşma aramızda geçiyor ve bu sefer öfkeleniyorum “kardeşim bu saçmalığı nereden çıkarıyorsunuz. Ben sizlerden daha az maaş alan sıradan bir muhasebe personeliyim. Muhasebede çalışıyorum diye maaşlarınızı ben mi veriyorum sanıyorsunuz, gidin ne derdiniz varsa patrona kendiniz anlatın” diyorum ve orada uyanıyorum. Bunlar neye işaret? şimdiden teşekkür ederim. 31, kadın, bekar, muhasebe çalışanı.

Rüyada zam görmek yorumu

Rüyada zam görmekDilek selam. Rüyada zam görmek bu iyi bir rüya değildir. Kişinin kafasının finansal sorunlar ile meşgul olduğunu ve bu sorunlar yüzünden insanın büyük zorluklar ve yokluklar içinde mücadele verdiğine yorulur. Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek maaşınıza zam bekliyorsanız, beklediğiniz zammı alamayacağınıza işarettir. Maaşına zam istemek yaşamınızda maddi ilerleme umuduyla eşiniz veya sevgilinizle yeni bir sayfa açmaya istekli olduğunuzu gösterir . Rüyada bir mala zam yapıldığını görmek yakında satın almayı düşündüğünüz şeyi hemen alamayacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir