Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Zamanda Yolculuk Yaptığını Görmek

Rüyada zamanda yolculuk yapmak ne demektir?

Ben bugün geç bir saatte uyanıp uykumu çok iyi almış olmama rağmen, öğleden sonra saat ikiye doğru anlam veremeyeceğim bir şekilde uykum geldi. Rüyamda ayna karşısındaydım ve bir ara sanki uyandım ve sonra içimde rüyaya devam etme isteği oluştu, kafamı yastığa yaslar yaslamaz geriye doğru taklalar attığımı hissettim, aynı anda bir zaman tünelinde olduğumu fark ettim ve geriye doğru gittiğimi hatırlıyorum. Daha fazla hatırladığım bir kısım yok, ve bu rüyayı yorumlamanızı istiyorum, yalnız rüyam çok gerçekçiydi, şu gerçekmiş gibi yaşanan nadir rüyalardan birisi olduğuna inanıyorum, Teşekkür ederim.

Name: Armentrout
Email: confirm_99@hotmail.com
Cinsiyetiniz: Bayan
Yaşınız: 15
Medeni durumunuz: Bekar
Şu anki ruh haliniz: Zaman gerektiğinden fazla hızlı geçiyor
Subject: Ayna karşısındayken birden zamanda yolculuk
Anahtar kelimeler: aynaya bakmak, zamanda yolculuk, zaman tüneli

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek yorumu

Rüyada zamanda yolculuk görmekMerhaba. Gördüğün rüyanın iki ana teması bulunmaktadır: aynaya bakmak ve zamanda yolculuk.

Rüyada aynaya bakmak, çevrenizdeki insanlara karşı ters yanıtlamak huyunuz olduğu için kimi dostlarınızı kırdığınızı, onlarla olan ilişkilerinizin bozulacağına işaret ederken ( Bakınız ayna rüya tabiri ) zamanda yolculuk yapmak ise bir iç huzursuzluk yaşadığını, kendini aşmak, yeni şeyler öğrenmek ve çok gelişmiş merak güdüsüne sahip olduğunu göstermektedir. Benzer bir rüyayı astral seyahat sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Zamanda Yolculuk Yaptığını Görmek” için bir yanıt

merhabalar ben çok yakın zamanlarda peş peşe aynı anlamda rüya gördüm ilki çok ama çok gerçekçiydi. kendim kendime zamanı ileri sarıyordum evlenmişim çocuğum olmus büyümüş ve boşanmışım buda 2030’lu yıllar felandı. ikincisinde ise bir şekilde 1990 yılı kendi doğduğum yıla gönderiliyordum.. bunun anlamı nedir sizce ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir