Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zamanı Geri Almak

Rüyada zamanı geri almak neye çıkar?

Rüyada zamanı geri almakBugün tam olarak 12 saat uyudum ve sürekli rüya gördüm ama en son gördüğüm rüya irkilerek uyanmama neden oldu. Şöyle anlatayım;
Biz 2 kişiyle kimler olduğunu unuttum yürüyerek Yalova’ya gitmeye çalışıyoruz. O sırada bir tanıdığımızın evine uğruyoruz. Orada da ünlü Gülçin var. Ben bu Gülçin’in hakkında bir şeyler söylerken beni videoya çekiyorlar. Ben videoyu silmeye çalışıyorum silemiyorum. Daha sonra Yalova’ya giden yolun kapalı olduğunu görüyoruz ama adam bizi yinede alıyor ve yoldan geçiriyor. Sanırsam sadece arabayla geçiş yasak. Yalova’ya giderken yanımızdaki kızlardan birisi denize giriyor ve denizde 1 tane engelli bir adam var kusuyor o da. Tabi akşam ve bizim kızda kıyafetleriyle girdi. Ben buna “Hastalanacaksın.” falan diyorum. Neyse Yalova’ya varıyoruz.

Benim babaannem Justin Bieber’ı tanıyormuş. Ben bu Justin’i yukarıdan görüyorum. Aşağıya iniyorum yok. Aşağıya gitti diyorlar. Aşağıya gidiyorum yok. Sonra akıl ediyorum bir restauranta girip kalem kağıt alıyorum imzasını almak için. Sonra caddeyi gezerken babaannemi görüyorum. Sarılıp ağlıyorum Justin’i göremeyince. Sonra kafamı bir kaldırıyorum Justin gelmiş. Birde Türkçe konuşuyor. Sonra biz bununla konuşup şakalaşırken yangın çıkıyor o sırada Justin’i kaybediyorum tabi ki. Sonra zamanı geri alıyorum ve Justin’in nereye gittiğini buluyorum. Bayılıyor bende bunu sırtıma alıp o en başta anlattığım evine gittiğimiz arkadaşa gidiyorum. Sırtımda yol boyunca “”Ben iyiyim.”” falan diyor ama değil gibi.

Sonra ben bu arkadaşlara geliyorum tabi bu çocuk yine video çekiyor. Bende “Bayanlar baylar Justin Bieber.” diyorum. (Çocuğun videoya çektiğini bilmiyorum ama) Justin internette kendisi hakkında bir şeyler duymayı sevmiyor ve beni yanlış anlar diye çocukla kavga edip videoyu siliyorum. Sonra Justin’i odaya götürürken arkamdan arkadaşıma bakıyorum ve simsiyah pardüse gibi bir şey giymiş koşarak üstümüze geliyor. Korkuyorum tabi ki. Hemen Justin’le odaya giriyoruz kapıyı kapatıp kilitliyoruz. Sonra ayıptır söylemesi öpüşüyor falan. Öpüşmeyi bilmeyen ve hiç öpüşmemiş bir insan olarak rüya da gayet iyi öpüştüm. İleri gideceğimiz zaman kendimi durdurdum.

Böyle bir rüya niye gördüm hiç bilmiyorum, zaten rüyaları görmeyi kendimiz ayarlayamayız ama düşündüğümüz şeyleri rüyamızda görürüz diyorlar. Böyle bir şey aklımdan bile geçmiyordu ve nedense etkisinde kaldım. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada zamanı geri almak yorumu

Değerli okurum, rüyada geçen olaylar arasındaki ilişki tutarlı değil, bu durum rüyanın bir anlam taşımadığını, yaşadığın bazı kafa karışıklıklarının yansımasını temsil etmektedir. Mesela Yalova’nın senin için ne anlam taşıdığını düşünmelisin ( memleketin mi? bir arkadaşın mı var? ) Yolda olan şeylerde hiç bir anlam taşımıyor. Babaannen ve Justin Bieber? buna da bir açıklama getirmek mümkün değil. ya çılgın bir babaanne var, ya da sen Justin’i fazla düşünüyorsun.

Rüyada tek ilginç konu zamanı geriye almak olup bu senin kaçırdığın bazı fırsatlar için pişmanlık duyduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Zamanı Geri Almak” için 3 yanıt

Ruyamda tanımadığım iki küçük çocuklarla oturuyorum, ben motor hastasıyım, skutrlar var nasıl oluyorsa bir anda onlara biniyorum falan, sonrada bilgisayar başına geçiyoruz çocuklarla, ben bir düğmeye bastigimda erkek çocuk ölücek basmadiğımda ikisi de yaşayacak, ben basmiyorum. Sonra motora falan biniyoruz nasıl oluyorsa küçük kızla birlikte bu böyle olmicak diyorum zaman bir anda geriye akıyor ama sadece yanımda küçük kız var, bu sefer bir yerden emir geliyor, bu şansı bir kez daha veriyorum sana basarsan çocuk ölür sonra basmiyorum düğmeye ama çocuk ortalıkta yok, sonrada kalkiyorum zaten.

Sena merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında çok gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunu anlatırken aynı zamanda ileride pişman olmamak için bugünden doğru kararlar vermek gerektiğini ifade etmektedir.

Ben okula gidiyorum ama garip olan şey kimse beni tanımıyor . Ama ben onları tanıyorum ve bana verdikleri sırları söylüyorum inanıyorlar. Ama sonra hoca geliyor ve dersimiz fizik ben diyorum ki 5. Sınıfta ne fiziği sonra bir bakıyorum hocalarımız değişmiş sonra hocadan telefonunu istiyorum veriyor ve böyle bir şey mümkün mü diye bakıyorum ve sonuçlarda ya Zaman’da yolculuk sonucu zamanın kırılması yada ben Zaman’da ileri veya geri gitmişim ama bir imkansız yol daha varmış büyü zaten ben artık hatırlanmamaktan bıktığım için uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir