Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Zambak Görmek

Rüyada zambak görmek nedir?

Merhaba. Hamileyim ve 4 gün sonra doğumum var. Boşandım, Boşandıktan sonra gebe olduğumu öğrendim. Rüyam bana ne diyor? Rüyamda solmuş zambaklardan büyük bir kule görüyorum,  etraf karanlık, hava sisli, sonra yukarı doğru bakıyorum, zambaklardan bir tanesi çiçek açıyor, beyaz kuleye çıkıyorum, zambağı koparmıyorum,  çok güzel beyaz bir zambak çiçek açmış çok güzel duruyor tutuyorum sadece koparmıyorum. Teşekkürler.

Rüyada beyaz zambak yorumu

Sevgili Nuray, keşke bu değerli rüyayı rüya gönder sayfasından göndermiş olsaydın, o zaman bilgiler daha net olurdu. Yanlış anlamıyorsan Rüyana kadar olan kısım gerçek hayatındaki bilgi. “Rüyam bana ne diyor” cümlesinden sonraki kısım ise rüyanız. Ben böyle kabul ederek ve rüyanızı düzenleyerek yayınlayıp, cevaplıyorum.

Rüyada zambak görmek iyidir, iyiye yorumlanır. işlerin daha iyi olacağını gösterir, helal bol para kazanılacak demektir. Rüyada beyaz zambak görmek huzurlu ve mutlu bir yaşama işarettir.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın analizi yapmak gerekirse solmuş zambaklardan oluşmuş kule sıkıntı ve sorunların üst üste geldiğini, biriktiğini, adeta bir kule gibi olduğunu anlatmakta, etrafın karanlık olması bu sorunlar yüzünden karamsarlığa kapıldığınızı göstermekte, havanın sisli olması önünüzü göremediğinizi, ne yapacağınızı bilmediğinizi temsil etmektedir.

Ancak bu solmuş zambaklardan bir tanesinin çiçek açması hayatınızda ani bir değişim sonucu her şeyin iyiye gitmeye başlayacağını, kuleye çıkmanız bu değişim sonucu sıkıntılarla mücadele gücü kazanacağınızı ve onları aşacağınızı, önünüzde çok aydınlık bir gelecek olduğunu işaret etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir