Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada zan görmek

Rüyada zan görmek neye çıkar?

Selam, ben rüyamda bir odadayım pencereden bakıyorum, dışarıda sevdiğim insanın babası o da bana çok üzgün bakıyor, sanki beni zan altında bırakıyor, yaşadığım üzüntünün sebebi sensin der gibi bakıyor,  ben o kişinin bu kederli bakışını daha fazla görmek istemiyorum sonra üst kata çıkıyorum ama çok yüksek, korkuyorum bir yanda ama bir yanda havai fişekler patlıyor.

Sonra kendimi bir evde görüyorum, bayram vardı, evdekilerin hepsi bayramlaşıyordı. Sonra bir gelin görüyorum o bana nefretle bakıyor, o çok güzel bir kızdı “neden bana böyle bakıyor” diyorum, bende bayram yapmak istiyorum onlarla. Sonra ben bir restorandayım oraya iki erkek geliyor, tanıyorum onları, ben paralarımı çocuklara veriyorum, sadaka olarak veriyorum yani gasp veya soygun anlamında değil, benim elimde bir yüzük var.

Rüyada zan görmek yorumu

Melisa selam, önce zan yani düşünme, kanaat, zannetmek teriminin rüya yorumuna bakalım. Rüyada birisi hakkında iyi düşünmek hayra ve hayra vesile olacak şeylere işarettir. Rüyada her hangi bir zanda bulunmak suç ve haram işlediğine tabir edilir. Rüyada birisi için “Ben öyle zannediyorum” diye suçlamada bulunduğunuzu görmek, o kişi hakkında düşmanlık beslediğinizi ve  büyük bir günah olduğuna işarettir. Sevdiğin kişinin babasının seni zan altında bırakacak derecede üzüntüyle bakması aslında yaşanan bazı şeyler konusunda senin kendini suçlu hissettiğine delalettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar senin yaşamakta olduğun suçluluk duygusundan kurtularak sosyal yaşama yeniden dönüş yapacağını, sevdiklerinle güzel vakit geçirip mutlu olacağını ve büyük bir iç huzur yaşamana sebep olacak hayırlar işleyeceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir