Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Zangoç Görmek

Rüyada zangoç görmek neye işarettir?

Ben sürekli rüyalarımda uçuyorum, bazen hiç bilmediğim yerlerde, bazen de denizlerin üstünde hem kanatsız hem kanatlı istediğim şekilde uçuyorum, en çokta köyümün dağların da uçuyorum. Son rüyamda bilmediğim bir ülkede kanatlarımla uçuyorum birden bir kilisenin üzerinde uçarken birden bire düşüyorum ve kilisenin çanına düşüp orada takılı kalıyorum, epeyce uğraşıyorum ama kurtulamıyorum. saatler sonra çanı çalmaya gelen kişi beni görüyor ve kurtuluyorum. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen, bunlar neye işarettir? 29, erkek, bekar, mimar.

Rüyada zangoç görmek yorumu

Rüyada zangoç görmekKenan selam, rüyanız üç bakımdan önemli, birincisi sürekli bu rüyaları görmeniz ki bu durum rüyanın önemli bir anlam taşıdığını ve sizin bu anlamı algılayamadığınız gösterir. İkincisi uçtuğunu görmek olup bu konuda geniş açıklamayı uçmak rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsiniz. Üçüncüsü rüyada kilise görmek olup, rüyada kilise görülmesi bilim ve ağlamaya rivayet edilir. Rüyayı gören insanın bilim alanında ilerleyeceğine, büyük başarılara imza atacağına ve bu üstün başarılar sayesinde tüm insanların itibarını kazanacağına, mutluluk gözyaşları dökeceğine rivayet edilir. Uçarken kilisenin üzerine düşmeniz hayatınızda bazı şartların sizi bilimde başarılı olmaya yönlendireceğine delalet etmektedir. Bu mesleğinizde çok büyük başarılara imza atmak gibi bir konu olabilir.

Rüyada zangoç görmek rüya sahibinin hayattaki sevapları ve günahlarının denk olduğuna rivayet edilir. Kişiye bundan sonraki yaşamında daha fazla hayır ve sevap işleyip, günahtan uzak durması gerektiğini anlatır. Rüyada zangoç olmak fakir ve maddi sıkıntıda olan bir yakınının olduğunu ve bu durumu size söylemediğini, sizden yardım isteyemediğini de gösterir. Rüyada kilise çanı görmek veya kilise çan sesi duymak manevi rehberlik, inanç, ilham, dar görüşlülük duygularını simgeler, kendinizi her şeyde haklı görme ve kibirli tutumunuzu ifade eder.

Zangoç nedir?

Kilisede çanı çalan ve kilisenin temizliğini yapan kişiye verilen ad.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir