Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada zarar görmek

Rüyada zarar görmek neye delalet eder?

Ben 20 yaşında bir kızım, ben bu rüyaları sürekli olarak 10 yıl önce aldığımız evde sadece odamda uyuduğumda görüyordum, daha sonra oturma odasında uyumaya başladım ama ne yazık ki bir müddet sonra orada da görmeye başladım. Rüyalarımda devalı bana zarar vermek isteyen üç harfliler görüyorum.

Rüyamda üç harflilerin ya babamı kullanarak ben banyoya çağırdığını, bana seslendiğini, beni korkutmak istediğini, başka kılığa girip bana bir şeyler dediğini ya da aileme zarar verdiğini görüyorum. Ayrıca geceleri titreyerek uyanıyorum. Şimdi üniversite okuduğum için farklı bir yerde yaşıyorum ama dün gece yine rüyamda yanımda annem vardı ,evde onları gördüm ve beni rahatsız ediyorlardı, sürekli kaçıyordum, ne yapacağımı bilmiyorum çünkü gördüğüm şeyler beni çok korkutuyor.

Rüyada zarar görmek yorumu

Sevgili Kübra, gördüğün rüyalar iki bakımdan dikkat çekiyor. Birincisi bu rüyaları yaklaşık 10 yıldan beridir görüyorsun ve bundan rahatsızlık duyuyorsun ama anladığım kadarıyla hiç bir şey yapmamışsınız. Bununla sahtekar hocalara, cincilere, üfürükçülere gitmeyi değil bir uzman doktora, psikologa gitmeyi kastediyorum. Belki ailen bunları bilmiyordu ama şu anda üniversiteye giden aydın bir gençsin ama ne yapacağını bilmiyorsun? yapacağın şey çok basit; bir psikologdan destek alıp, hayatını alt üst eden faktörü, büyük ihtimalle çocukluktan gelen gizli korkuları tespit edip, onlarla yüzleşip bu sorunu aşacaksın. Ben sadece bu kadarını söyleyebilirim. Lütfen cin sayfasını okuyun, orada

Rüyada cin görmek, üç harfliler görülmesi hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinden korkmak, cinden korktuğunu ya da ondan kaçtığını görmek yaşamda ani gelişecek kimi olaylar hakkında zihninizin derinliklerinde korkular barındığını ve kendini güvensiz hissettiğine tabir edilir.

denilmektedir.

Rüyanın bir diğer önemli unsuru cinlerin rüyanda ailene zarar vermesidir. Rüyada zarar görmek veya zarara uğramak pişmanlık sembolüdür ve kişinin yapmış olduğu bir iş, söylediği bir söz ya da işlemiş olduğu bir günah yüzünden pişman olduğunu temsil eder ve zarar etmek rüyası bu vicdan azabından kurtulmak için tövbe edip, özür dilemek gerektiğine rivayet edilir. Rüyada birine ya da bir şeye zarar vermek ise ise rüya sahibinin içinde bulunduğu öfkeli ve saldırgan ruh halinden bir an önce kurtulması gerektiğini aksi halde hem kendine hem sevdiklerine bir zarar vereceğini arkasından büyük bir pişmanlık duyacağını gösterir. Ziyan etmek, ziyana uğramak terimleri de aynı anlama gelir.

“Rüyada zarar görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Rüyamda ablami gördüm. Cok ilginc bir rüyaydi. Nedense gelip bana zarar vermek istiyordu. Hatta bir ara anneme mi bana mi anlayamadim. En sonunda ablam bana dogru gelirken annem ablami tutmaya calisiyordu. Ben sürekli yerdeki oyuncak parcalarını ablama atip engel olmaya calisiyordum. Her defasinda parcalar ablama denk geliyordu. Ortada bir kapida vardi ama kilitleme ragmen acikti. Ablam sonradan sakinlesti. Bense cok yorulmustum.

Gülay merhaba, dikkatini çekeceği gibi yazdığın rüyayı yayınlamak için biraz editledim. Gerçekten çok ilginç bir rüya. Bu rüya gerçek hayatında iç dünyanda büyük fırtınalar koptuğunu ve en yakınlarından beklediğin desteği göremediğini ya da böyle düşündüğünü anlatmakta, bunların sonucunda da derin bir üzüntü yaşadığını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir