Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek ne demektir?

Rüyamda kurumumuzun genel müdür yardımcısı bana önemli, mühürlü bir zarf ile evrak göndermiş. Ben zarf içindeki evrakı alıp apartman merdivenlerinden aşağıya inerken genç bir (15-16 yaş) çocuk, zarfı elimden almak için genel müdür yardımcısının oğlu olduğunu söylüyor. Ben de ona “sen onun oğlumsun” diyorum, o da “sen onu tanıyor musun” diyor, “evet” diyorum.

Oğlu olmadığını anladığımı sanarak elimden zarfı almaya çalışıyor. Ben zarfı vermiyorum, eve geldiğimde kardeşime dikkatli olması gerektiğini, evrakı almak isteyenin aileme zarar vermesinden korktuğumu söylüyorum. Kardeşimde böyle birinin gelmediğini söylüyor. Rüyada zarf görmek, evrak görmek neye işarettir, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada zarf görmek neye yorulur?

Rüyada zarf görmek çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işarettir. Bu genel zarf yorumudur. Özel olarak rüyada mektup zarfı görmek bir sırrının ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada zarf açmak sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına delalet eder. Rüyada mektubu zarfa koyduğunuzu görmek sizin için güzel bir haber alacağınızı gösterir. Rüyada bir zarftan mektup çıkartıp okumak bir yakınının sizden haber beklediğine işarettir.

“Rüyada Zarf Görmek” için 6 yanıt

Rüyada zarf içinde para görmek
Rüyamda yerde bir çok zarf için para ve içinde yazılı bir kağıt vardı. Zarfın içindeki yazıda “ihtiyacı olan alsın” yazıyordu. Acaba yorumlarmısınız ve hepsini saydım 5000 tl idi.

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda maddi bakımdan önemli bir gelişme olacağını temsil etmektedir.

Rüyada iki tane beyaz zarf görmek
Rüyamda ailem beyaz ağzı açık iki tane zarf getirdi, ben bir şey mi oldu diye korkuyorum, onlar “yok kötü bir şey değil” diyorlar, zarfın içinde yazılı kağıtlar var bunun anlamını öğrenebilir miyim ? 26, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişe değişken ruh halim

Rüyada beyaz zarf görmek gayretlerinizin karşılığını hayırlı bir şekilde alacağınızı gösterir, çünkü beyaz renk her zaman aydınlık ve hayırlara işarettir.
Zarfların iki adet olması bu gelişmelerin iki kişiyi ilgilendirdiğini temsil etmektedir (büyük ihtimalle siz ve eşiniz)

Rüyada sevdiğinden zarf almak
Merhabalar, Adim burcu, 22 yasindayim ve bekarim.
Sevdiğim çocuk ruyasinda bana bir zarf veriyormuş ve ben o zarfi actigimda gulumsemisim yani mutlu gozukuyormusum.
sizce bunun anlami nedir ? iyi gunler

Burcu selam,
Rüyada zarf görmek çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işarettir. Rüyada mektup zarfı görmek bir sırrının ortaya çıkacağına işarettir, Rüyada mektup zarfı açmak sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına delalet eder. Rüyada mektubu zarfa koyduğunuzu görmek sizin için güzel bir haber alacağınızı gösterir. Rüyada bir zarftan mektup çıkartıp okumak bir yakının sizden haber beklediğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir