Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek ne demektir?

Rüyamda kurumumuzun genel müdür yardımcısı bana önemli, mühürlü bir zarf ile evrak göndermiş. Ben zarf içindeki evrakı alıp apartman merdivenlerinden aşağıya inerken genç bir (15-16 yaş) çocuk, zarfı elimden almak için genel müdür yardımcısının oğlu olduğunu söylüyor. Ben de ona “sen onun oğlumsun” diyorum, o da “sen onu tanıyor musun” diyor, “evet” diyorum.

Oğlu olmadığını anladığımı sanarak elimden zarfı almaya çalışıyor. Ben zarfı vermiyorum, eve geldiğimde kardeşime dikkatli olması gerektiğini, evrakı almak isteyenin aileme zarar vermesinden korktuğumu söylüyorum. Kardeşimde böyle birinin gelmediğini söylüyor. Rüyada zarf görmek, evrak görmek neye işarettir, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada zarf görmek neye yorulur?

Rüyada zarf görmek çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işarettir. Bu genel zarf yorumudur. Özel olarak rüyada mektup zarfı görmek bir sırrının ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada zarf açmak sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına delalet eder. Rüyada mektubu zarfa koyduğunuzu görmek sizin için güzel bir haber alacağınızı gösterir. Rüyada bir zarftan mektup çıkartıp okumak bir yakınının sizden haber beklediğine işarettir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir