Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıflamak neye işaret eder?

Merhaba, bir kişiyi (erkek) rüyamda olduğundan kısa boyluzayıf, özellikle de belini ince görmek ne anlama gelir acaba? Belinde kabanının üzerine takılmış ince bir kemer vardı. Bir başka rüyamda Mcdonalds’a gittiğimi ama hiç bir şey yemeden sadece su içtiğimi gördüm. Teşekkürler, Hatice

Rüyada zayıflamak neye yorulur?

Hatice merhaba, görmüş olduğun rüyada gördüğün kişiyle olan yakınlığın önemlidir. Tanıdığın birisi ise o kişi hakkında kötü bir haber almaya işaret ederken yakının olmayan uzak birisi ise ( mesela televizyonda gördüğün birisi gibi ) o zaman bu rüya genel anlamda can sıkıcı bir gelişmeye işaret edebilir. Adamın belinde gördüğün kemer ise  baskı, sıkıntı, darlık ifade eder. 

Rüyada zayıflamak veya zayıfladığını görmek iyiye yorumlanmaz. Bir sıkıntı ya da üzüntü işaretidir. (not: burada anılan istem dışı zayıflama anlamındadır. Bilerek ve isteyerek zayıflama, diyetle zayıflama manasında değildir. Rüyada çok zayıfladığını görmek ruhsal sorunları olduğunu gösterir. Rüyada başka birinin zayıfladığını görmek görülen kişi hakkında kötü bir haber alınacağına yorumlanır. Zayıflamak kilo vermek anlamındadır.

Rüyada Mcdonalds görmek veya Mcdonalds’a gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı şeyleri gözden geçirmesi gerektiğini (çoğu zaman beslenme alışkanlıklarını) temsil eder. Bu konuda rüyada köfte görmek sayfasında hamburger paragrafı ilginizi çekebilir.

“Rüyada Zayıflamak” için 4 yanıt

Rüyamda bir erkekle beraber kafeye gittiğimi görüyorum. Üzerimde askılı tüllü sarı renkte bir bluz var. Ve olduğumdan bir 10 kilo daha zayıfım. Kafeye gittiğimizde bu çocuk telefonuyla arkadaşlarımızı arayıp çağırıyor. Sonra “kapşonunu giyin” diyerek daha yeni geldiğimiz kafeden ayrılıyoruz.

‘Niye böyle bir şey yaptın arkadaşlarını çağırdın madem niye kalkıyoruz?’ Diyorum.
“Onlarla görüşmek istemediğimi anlasınlar.”diye yanıt veriyor.

Açıkcası hiç bir rüya bu kadar nasıl desem ‘yaşanmış’ gelmemişti. Normalde gerçek olmadığını bilirim, anlarım. Bu rüya sanki gelecekten bir kesit gibiydi. Yani en azından hissettirdiği buydu. Umarım en yakın zamanda geri dönersiniz. Teşekkürler şimdiden

17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Elif merhaba,
Bu rüya kesinlikle gelecekten kesit veya şimdiki zamandan bir mesaj içermiyor. Çünkü rüyanın kurgusu zayıf, unsurlar arası bağ yok, tam bir değersiz rüya (dikkat edin, saçma değil – değersiz rüya. Çünkü rüyanın saçması olmaz). Böyle değersiz görmenin bir kaç sebebi olur.
Birincisi rüyayı görenin zihni çok yorgun ve karışık olabilir.
İkincisi günlük yaşamda ağır bir stres altında olabilir
Üçüncüsü ise gerçek yaşamda uğraşacak hiç bir şeyi yoktur, bir amacı, sorunu vb. Beyni gece uğraşacak bir şeyler ararken bu tür rüya oluşturabilir.
Benim sana önerim bu rüyayı unutup, kendini derslerine ve geleceğine vermendir.

Rüyamda şu an ki sevgilimle sevgiliydim ama yüzü farklıydı ve tanımıyordum. Babam 5 farklı içecek almış, içecekleri misafirlere ikram ediyordum, o içeceklerin birinden 12 yemek kaşığı içince zayıflıyordum. Sonra eski başka okuldan tanıdığım arkadaşlarım şu an mezunlar ama 12.sınıf olarak görüyordum onları ve benim eski okulumdaydilar. Okulda sürekli tartışma çıkarıyorlar, bir de sınıfta sigara iciyorlarmis. Sonra o kişilerden birisi normalde benden hoşlanıyor ama kuzenimle sevgili olduklarını gördüm. Yorumlar misiniz acaba?

Ceren merhaba, dikkat edersen gördüğün rüyada birbiriyle alakasız bir çok olay geçiyor ki bu durum aslında senin kafanın bazı nedenlerle çok karışmış olduğunu simgelemektedir. Eğer zayıflama konusuna, sevgiline, okuluna kafayı takıyorsan onların yansıması olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir