Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani neye çıkar?

Merhaba, rüyamda ben kendimi öldürüyorum ama nasıl bilmiyorum. Sonra cehenneme gidiyorum, orada bir evdeyim ama ev hiçte cehenneme benzemiyor, yanıma ışıktan yapılmış bir melek geldi, eti kemiği yoktu, cinsiyeti de yoktu, sanırım bu bir zebani idi “haydi seni hazırlayalım” dedi, ona “ben ölmedim mi, burası neresi, ben ölmek istiyorum, neden ölmeme izin vermiyorsunuz” diyorum, bana hafifçe tebessüm ederek “burası cehennem, günahlarının cezasını çekeceksin burada, şimdi cezanı çekmeye başlaman için seni hazırlayacağım ve ceza çekme yerine götüreceğim” dedi, yere uzanmamı söyledi,  yere uzandım, kalbime bir iğne yaptı “bu ne” dedim, “çekeceğin acıyı kalbinde hissetmen için kalbine iğne yaptım dedi” sonra uyandım fakat hala kalbimde yapılan iğnenin acısı hissediyordum.

Rüyada zebani görmek yorumu

Sevgili Taylan, keşke yaşını ve diğer bilgilerini de verseydin, inan o zaman daha sağlıklı yorum yapılabilirdi. Rüyada ölmek istemen veya kendini öldürmen aslında senin gerçek hayatta çok büyük bir çaresizlik, umutsuzluk, karamsarlık içinde olduğunu ve hiç bir şeyin düzelmeyeceği düşüncesi taşıdığını göstermektedir. Rüyada cehennemi görmek genel olarak pişmanlık ifadesidir, cehenneme girdiğini görmek rüyayı görenin günah işlediğine delalet eder, bu konuda geniş bilgi cehennem rüya tabiri sayfasında okunabilir. Rüyada zebani görmek rüyayı gören kişinin önünde zorlu,  sıkıntılı günler olduğunu gösterir, bunları sabır dua ve daha çok çaba sarf ederek aşacağını belirtir, bunların farkında olup ona göre önlem alması gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Zebani Görmek” için 2 yanıt

Zebaniye benzer varlık görmek
İsmim Caner, 30 yaşında bekar bir erkeğim, sevgilimden 2 ay kadar önce ayrıldım, rüyama gelirsek; bir kaç arkadaş ile bir kasaba gibi bir yerdeyiz. Arkadaşlarımı da çıkaramıyorum tam tanıdığım kimseler değil. Bir anda siyah renkte zebaniye benzer pelerinli yüzü olmayan bir sürü varlık tarafından saldırıya uğruyoruz. Arkadaşlarımın bazıları ölüyor , bazılarını alıp götürüyorlar. Ben besmele çekmeye çalışıyorum fakat çekemiyorum daha sonra tüm gücümü toplayıp içten yani tüm vücudumla sanki eüzü besmele çekebiliyorum ve bir ses duyuluyor . Ses gökyüzünden geliyor ve bilmediğim bir dilde yada arapça bir şeyler söylüyor dediğini anlamıyorum fakat o konuştuktan sonra birden bir işik beliriyor ve bu siyah varlıklar kaçamadan yok oluyor dumana dönüşüp yok oluyorlar, yorumlarsanız çok sevinirim

Caner merhaba, gördüğün rüya aslında içindeki iyi ve kötü yönlerin çatışmasını simgelemekte, sonunda iyiliğin kazanacağını, her şeyin iyiye gidip, huzura kavuşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir