Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Zebra Sürüsü Görmek

Rüyada zebra sürüsü görmek neye delalet eder?

Rüyamda eskiden karşılıksız sevdiğim okul arkadaşım çocuğu görüyorum. Onunla ikimiz sık ağaçların olduğu bir ormandayız, neden oraya gittik bilmiyorum ama onunla bir arada olmak, onun elinden tutmak çok hoşuma gidiyor ama bir taraftan da orada olmaktan korkuyorum, içimden “ya bir vahşi hayvan karşımıza çıkarsa, ya bize zarar verirse” diyorum ki o sırada karşımıza kurt mu çakal mı olduğunu anlamadığım bir vahşi hayvan çıkıyor, bize doğru bakarak hırlıyor. ben korkudan sevdiğim çocuğa daha fazla sokuluyorum ve beni kollarından, omuzlarımdan sararak koruyor. Birden bir gürültü, uğultu şeklinde bir ses geliyor kulağımıza, bir bakıyorum bir zebra sürüsü üzerimize doğru koşarak geliyor, karşımıza çıkan vahşi hayvan arkasına bakmadan kaçıyor, birde sevdiğim çocukla bir ağaca tırmanıyoruz. Zebralar büyük bir hızla sanki yarış atı gibi hızla koşarak bulunduğumuz yerden kaçıyorlar. Rüyam bu kadar. 19, kadın, bekar, öğrenciyim.

Rüyada zebra sürüsü görmek yorumu

Selen merhaba, rüyanda karşılıksız sevdiğin kişiyi yani platonik aşkını görmek rüyayı gören insanın reel yaşamında gerçek sevgiye ve aşka muhtaç olduğunu, sevmeye ve sevilmeye büyük bir ihtiyaç duyduğunu gösterir. Onunla ormanda olmanız büyük ihtimalle onunla ilişkini yoluna koyacağını belki de beraber olacağınızı simgelerken rüyanın devamında gelişen olaylar onunla el ele vererek büyük zorlukları aşacağınızı ifade etmektedir. Ormanda karşınıza çıkan vahşi hayvan aslında bir uyarı mesajı taşımaktadır ve kişinin gelişmemiş yanını tespit edip, o yönünü geliştirmek için çaba sarf etmesi gerektiğini temsil eder. O sırada zebra sürüsünü gelerek sizi vahşi hayvandan kurtarması çok ilginç çünkü;

Rüyada zebra sürüsü görmek rüyayı gören kişinin hayatında mükemmel bir dengeye sahip olduğunu ve içindeki birlik ve uyum ruhu ile bir çok sorunun üstesinden kolayca geleceğini temsil eder. Bu rüyanın alternatif yorumu ise kişinin önemsiz konulara çok fazla zaman harcamayıp, daha önemli sorunları çözmek için odaklanmasının daha doğru olacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir