Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek ne demektir?

Rüyamda çalıştığım sitede bir bayanın çocuğu örümcekleri kavga ederlerken izliyor, benim de kucağımda çocuk var ve arkadaşımın yanına yaklaşıyorum “siz neden örümcekleri izliyorsunuz, zehirli onlar, sizi sokabilir” diyorum, bu esnada örümcek izleyen çocuğun bacağına zehir atıyor ve ben çocuğu kolundan çekiştiriyorum, örümceğin kocaman bacakları var ve diğer örümcek küçük kafalı karnı kocaman, diğer örümcek onun karnını deşiyor, ne olduğunu anlamadan örümceği sırtımda görüyorum, kocaman bacaklarının arasına kavramış sokmak üzereyken uyanıyorum.

Hocam lütfen bana ulaşın ne anlama geliyor, daha önce hiç böyle rüyalar görmedim.

Rüyada zehir görmek yorumu

Hazal selam, rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Detaylı bilgi için örümcek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada zehir görmek yakın geçmiş bir zamanda hayatında iyi gitmeyen, can sıkıcı bir olayla karşılaştığınızı ve bunun etkisini üzerinizden atmak istediğinizi simgeler. Zehirlenmek, zehirlendiğini görmek şu anda zor bir dönem geçirdiğinizi ancak bundan sonra ferah bir yaşam ve bolluk içinde hayatı olacağını gösterir. Rüyada birini zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir. Rüyada zehirlenmiş birini görmek gördüğünüz kişi hakkında derin endişeler taşıdığınızı ifade eder. Rüyada bir kimse ağı (zehir) içtiğini görürse bu rüya kedere, bazı durumlar da uzun yaşaması anlamına gelir. Ağı içerek şişmek kedere, üzüntüye delalet eder. Ağı içtiğini arkasında kustuğunu görmek çok mala ve zenginliğe delalet eder.

“Rüyada Zehir Görmek” için bir yanıt

Rüyada zehirlendiğini görmek
Rüyamda bir binadayım. Bir kaç tanımadığım birileriyle, binadan insanları kurtarıyoruz. Sonra binanın önünde 5 6 kişi zehirlenmişiz, ölmeyi bekliyoruz. Yanımızda kurtardığımız. Bir kız çocuğu ve erkek cocugu ağlıyor bizim için. Kız cocugu elimi öpüyor. Ben ona parmağımda turkuaz ve kırmızı renk yüzüğü hediye ediyorum. Erkek cocuguna degisik bir telefon hediye ediyorum.Sonra rüya bitiyor. Rüyada ölmeyi beklerken korkuyorum. Tatlı bir hüzün duyuyorum ve rüya bitiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir