Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Zehirli Böcek Görmek

Rüyada zehirli böcek ne demektir?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Yattığı yastıktan siyah zehirli bir böcek çıkmıştı. Böcek bana doğru geliyordu ama bana yaklaşamıyordu. Durduğu yerden bana doğru dilini uzunca çıkardı ve dili çatallı idi. Ben böcekten korkmadım ama bir anda “sakın eski sevgilimi sokmuş olmasın, inşallah ona bir şey” yapmamıştır diyordum.

Sonra eski sevgilim yanıma geldi gülümseyerek bana bakıyordu. Bakışıyla hala beni sevdiğini hissettiriyordu. Bende ona dargın olduğumdan ona bakmadım yüzümü önüme eğdim içimden de ona bir şey olmadığı için şükrettim. Gerçek hayatta da onu çok seviyorum. Uyandığımda da Allah’a çok şükrettim.

Rüyada zehirli böcek görmek tabiri

Sevda merhaba, rüya başlığı her ne kadar zehirli böcek olsa da ana tema eski sevgilinin görülmesidir. Lütfen bu konuda rüyada eski sevgiliyi görmek görmek sayfasını dikkatle okuyun ve orada anlatılan bilgilerle içinde olduğunuz durumu bir arada değerlendirip, rüyanın mesajını tespit ediniz.

Öte yandan rüyada böcek görmek adresinde anlatıldığı üzere rüyada zehirli böcek görmek veya böcek ısırması sonucu zehirlenmek bu rüyayı hayırsız olarak açıklar ve şu anda sağlıklı olan kişinin bir rahatsızlık geçireceğine işaret ederken, halen hasta olan bir kişi bunu görürse hastalığının bir süre daha süreceğini belirtir.

Böcek sokması, bir böceğin kendisini soktuğunu görmek kişinin gerçek yaşamındaki rekabet durumu hakkında mesaj verir. Rakiplerinin boş durmadığını, sürekli o insanın bir zayıf anını, dikkatsiz ya da güçsüz olduğu bir zamanı gözetlediklerini ve uygun anda darbeyi vurmak için fırsat kolladıklarını temsil eder. Bu iş hayatında bir yarış, eğitim yaşamında bir çekişme ya da aile yaşamı durumu olabilir. Çalışma hayatında sizi çekemeyen, eğitim hayatında önünüze geçmek isteyen veya eşinizi ya da sevgilinizi kıskanan ve elinizden almak isteyen kötü niyetli birisi olabilir. Böyle bir rüya görüldüğünde hemen sakin kafayla durum değerlendirmesi yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir