Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zehirli Konular Görmek

Rüyada zehirli konular ne demek?

Merhaba, ben ve eşim aynı gece zehirle ilgili rüya gördük.
Benim rüyam:
Pek uzaklık nedeni ile pek görüşemediğimiz dayımlarla bir yerdeyiz. Dayımlar tavuklu veya baliklı tam hatırlayamıyorum bir yemek yapmışlar. Bana da bundan bir kısmını ayırıp içine idrar yapmamı söylüyorlar. Sözüm ona zehirliyse köpürecekmiş. Bende idrarımı yapınca gerçekten köpürüyor. Başka kapta yeniden deniyoruz tekrar köpürüyor. Ben dayımları ve bizi zehirden kurtarmış oluyorum.

Eşimin rüyası:
Bizim eve büyük yeşil bir yılan girmiş, ben ve arkadaşım metin yakalamaya çalışıyoruz, fakat metin “yavaş ve sessiz yaklaşırsak olacağını” söyleyerek yanına gidiyor. Bir sağına bir soluna geçtikten sonra yavaşça kalkarken yılan onu ısırıyor. Ben yılanı tutarak metini kurtarıyorum. Daha sonra metin yılanı boğmaya çalışırken bende yilanın ısırdığı yeri emip kanı çıkartıyorum. Metin yılanı tam boğamadan yılan kaçıyor. Eşim bu sırada çok korkarak olanları izlediğini söylüyor.

Eşimle aynı gece zehirle bir şey yaşamadığımız, izlemediğimiz halde zehirle ilgili rüya görmemiz ilginç geldiğinden yazdım, bir manası var mıdır acaba Her Zaman Bir Bekleyen Vardır. Dostda olsa Düşmanda. Rüyanın unsurlar: dayı, tavuk yemeği, balık yemeği, idrar, köpük, zehir, zehirlenmek, yılan, kan emmek, yılan ısırması, yılan zehri.

Rüyada zehirli konular görmek tabiri

Rüyanızın unsurları:
Rüyada dayı, öz dayıyı görmek gerçek yaşamınızda zayıf yönlerinizi tanıma konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Rüyada zehir görmek yakın geçmiş bir zamanda hayatında iyi gitmeyen, can sıkıcı bir olayla karşılaştığınızı ve bunun etkisini üzerinizden atmak istediğinizi simgeler. İdrar yapmak, Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz, bu özellikle aşk hayatında şanssızlık anlamına gelir.

Eşinizin rüyasının unsurları:
Rüyada yeşil yılan Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder. Yılanın başka bir insanı ısırması etrafınızda sizi üzen, kıran birileri olduğunu, onlara oldukça kızgın olduğunuzu ifade eder. Rüyada yılan zehri görmek iyileşme, şifa simgesidir. Yılan zehri bedensel rahatsızlıklardaki iyileşme olabileceği gibi daha çok ruhsal iyileşmeyi ve özellikle içimizdeki nefret, öfke, kin, kıskançlık gibi duygulardaki iyileşmeyi ifade eder.

Sonuç olarak benim söyleyebileceğim tek şey, rüyalarınız eşinizle birlikte sizi, beraber etkileyen bir olay ya da durum hakkında iyileşme süreci temsil etmektedir.

“Rüyada Zehirli Konular Görmek” için 2 yanıt

Yaşım19. Bekarım ve öğrenciyim. Rüyamda yol kenarında kedinin altında mavi-siyah yılanın olduğunu gördüm ve bir anda kedinin altından bana doğru gelip boyum kadar yükseldikten sonra sağ elimi ısırdı. Tüm bedenimde zehrini hissettim ve aklımdan sadece ölmek üzere olduğum geçerken kendimden geçmeye başladığında uyandım. Sağ elimin acıdığını hissettim, kötü bir rüya olduğu için yorumunuzu bekliyorum

Esma merhaba, hakkınızda yeterli bilgi yok. O nedenle rüyada yılan görmek sayfasında yazanlardan başka bir şöylemek imkansız. Lütfen sayfayı inceleyin ve içinde olduğunuz ruh haliyle bir arada değerlendirip mesajı tespit etmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir