Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Zehirli Sarmaşık Görmek

Rüyada zehirli sarmaşık neye delalet eder?

Rüyada zehirli sarmaşık görmekRüyada zehirli sarmaşık görmek rüyayı gören kişinin intikam duyguları veya dolambaçlı düşüncelere sahip olduğunu gösterir ve bu kızgınlık, kıskançlık, gösterge veya intikam duygularının kişiye bir noktada zarar vereceğine işaret eder. Alternatif olarak bir durum ya da olaydan sizin kaçınmanız gerektiğini haber verebilir. Bakınız rüyada sarmaşık görmek sayfası.

Zehirli sarmaşık nedir?

Zehirli sarmaşık cilde dokunduğunda alerjik kontakt dermatit denilen bir deri döküntüsüne neden olabilen bir bitkidir. Genellikle çizgiler şeklinde görünen, kırmızı, rahatsız edici ve kaşıntılı döküntüler, sıvı dolu kabarcıklar ya da büyük kabarmış bölgeler (kurdeşen) şeklinde kendini gösterir. Bu, bitkilere dokunmaktan kaynaklanan en yaygın cilt sorunudur.

“Rüyada Zehirli Sarmaşık Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir bahçeye giriyoruz ben ve bir kaç arkadaşım. Çıkmaya çalışıyoruz. Ama bir türlü yol bulamıyoruz. Bahçenin içindiçinde biraz dolaşıyoruz. Sonra uzun sarı otlar çıkıyor karşımıza. Ansızın bir ses duyuyoruz. Buradan çıkış yok falan diyor bize. Akşam namazının vaktinin girdiğini bize kıbleyi göstermesini söylüyorum. Bize olduğumuz yerde beklememizi kıbleyi göstereceğini belirtiyor. Beklediğimiz yer sarmaşıklı olan bir haymanın altı. Kıbleyi gôsterdikten sonra namazı kıldırıyorum arkadaşlara farz bittikten sonra sünneti kılmak isterken kıbleyi kaybediyordu. Namazını olmadı falan diye tartışırken ben bize kıbleyi gösteren bayana dönüp şeytan diye bağırıyorum. Düz siyah saçları, ince vücudu, esmer tenli olan bayan aniden çirkinleşiyor. Öyle ki şu an tarif edemeyeceğim kadar çirkin oluyor. Vücudumu dikenli sarmaşıklar sarmaya başlıyor. Ben de yasin suresini okumaya başlıyorum. Tahmimce yedi sekiz ayet okununca sarmaşıklar kopuyor. Allaha bu bahçeyi harap edip daha güzelini vermesi için dua ediyorum. Sonra kendimi evimde buluyorum. Mandalina ağacından besmele ile bir tane koparıyor. Besmeleyle soyduktan sonra yiyorum. Ve içimde bazı duyguların değiştiğini hissediyorum. 25, Erkek, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir