Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Zehirli Yılan Görmek

Rüyada zehirli yılan görmek neye işarettir?

Rüyada kobra yılanı zehri gördüm. Rüyamda köy yolunda köye doğru yürüyerek ilerlerken sol tarafımda büyük bir tepede tam 20 adet devasa kobra yılanı vardı, asker gibi sıraya dikilmişlerdi, başlarında da bir şeyle bekliyordu, tam seçemedim.

Sonra annem “çabuk geri dön” diye seslendi, birden arabaya doğru koşmaya başladım, yılanlardan sadece 7 tanesi peşime düştü, tam yakalanacakken arabaya bindim ve kapıları kilitledim, yılanlar arabanın altındaki bir delikten bir süre turuncu zehir olsa gerek püskürttüler ve ayakkabım zehre bulandı ve korkuyla uyandım. Sizce ne olabilir ?

Kimden: hüseyin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: yılanlar, kobra yılanı, yılan zehri

Rüyada zehirli yılan görmek neye yorulur?

Hüseyin merhaba,

Rüyada zehirli yılan görmek, zehirli yılanlar içinizdeki nefret ve suçluluk gibi duyguları ifade eder.

Bir yılanın sizi zehirlemesi, içinizdeki nefret veya suçluluk duygusunun yaşamınızı berbat ettiğinin ifadesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Zehirli Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada zehirli yılan yakalamak ne demek
Rüyamda galiba yılan yakalıyordum, siyah küçük bir yılan, kutunun içine koymuştum ve sonra kutuda dişlerini çıkarıp her yere zehir atıyordu, ben sürekli her yeri temizliyordum.
Sonra zehir bana da geldi sanırım, bir süre öksürdüm zehirlendiğimi sandım, sonra geçti ama biraz acısı kaldı, bakın çok korktum uyandığımda.
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, bu arada temizlerken temizlik kovasına çok az da yılan zehri koyuyordum.
Kimden: seymatsc
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korku ama güçlü
Anahtar kelimeler: yılan yakalamak, siyah yılan, küçük yılan, yılan zehri

Rüyada zehir görmeniz yakın geçmiş bir zamanda hayatında iyi gitmeyen, can sıkıcı bir olayla karşılaştığını ve bunun etkisini üzerinizden atmak istediğini simgelemektedir.
Rüyada yılan yakalamak, siyah yılan, küçük yılan, yılan zehri konusunda detaylı bilgiyi yılan sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir