Rüyada Zeki Müren İle Evlendiğini Görmek

Rüyada Zeki Müren ile evlendiğini görmek ne demektir?

Rüyamda Zeki Müren’in gençliği ile evlenmiştim ama kendimi gelinlikle görmedim. Genel olarak eski sarı-turuncu ağırlıklı ve sarımsı bir aydınlığı olan bir odaya giriyorduk birlikte, otel miydi ev miydi pek anlayamadım. Gelinliğimi çıkarıp dağınık halde bıraktığımı gördüm. Krem rengi taşlı çok güzel tam istediğim tarzda bir gelinlikti. Biz yataktayken yorganın altında şakalaşırken içeriye üç tane hizmetçi kadın girdi temizlik için;ben de hepsini sözle uyarıp dışarı çıkmalarını söyledim. Söylenerek çıktılar.

Daha sonra üzerimde bir kalın askılı bir atlet ile odanın balkonuna çıktım; bizim bulunduğumuz muhitten daha uzakta bir yerde 5 tane yüksek apartmanın yıkıldığına dair bir haber duydum sokakta konuşulanlardan. Ucurum gibi bir yere yıkılarak düşmüş binalar. Sonra uyandım.
Uzun yıllardır suren güzel bir ilişkim var; 1-2 yıla kadar evleniriz diye düşünüyoruz. Ancak sevgilim iş bulamadığı ve büyük bir kredimiz olduğu için çok fazla mali sıkıntımız var. Acaba ne anlama geliyor bu rüya? Teşekkür ederim. Bekar 26 Kadın Finans.

Rüyada Zeki Müren ile evlendiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız tipik bir evlilik öncesi endişeleri gösteren rüyadır. Evliliğin maddi ve manevi endişeleri bu tür rüyalar ile iç dünyanızın yansımasını gösterir. Rüyanızın bunun dışında yorumlanacak tarafı bulunmamaktadır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir