Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek neye işaret eder?

Rüyada zelzele görmekRüyamda zelzele oluyor sallanıyoruz, olduğum yerde delik açılıyor her şeyi içine çekiyor. Bende o delikten içeri düşüyorum dünyanın dibine dogru, bende artık vaktin geldigini anlıyorum, düşerken çığlık atarak kelime-i şahadet getiriyorum ve uyanıyorum.

Sonra tekrar uykuya daldiğimda bir ses bana zelzele olacagını haber veriyor. Bende direk ailemi arayarak “zelzele olacak, evi boşaltın, hemen geliyorum” derken deprem oluyor ben yine o deliğin karanlığın içine düşüyorum, düşerken de öyle bir çığlıkla kelime-i şehadet getiriyorum ki ses sanki bütün dünyada yankılanıyor ve uyanıyorum. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci, an ve an değişken ruh halim var.

Rüyada zelzele görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada zelzele olduğunu görmek reel hayatınızda ani bir değişikliği haber verir, bu değişimin ilk başta biraz sorunlu ve zor geçeceğini gösterir. Bu konuda çok detaylı bilgiyi deprem görmek rüya tabirleri sayfasında inceleyiniz.

Zelzelede olduğun yerde delik açılması aslında olacak bu değişimin karşısında ilk başta oldukça şaşıracağını belkide çok korkacağını gösterirken sanki dünyanın dibine düştüğünü düşünmen ise umutlarını kaybettiğin zamanlar yaşayabileceğini simgelemekte, kelime-i şehadet getirmen ise imanında zenginliğe, kederinde kurtulmaya işaret etmekte, en sonunda sıkıntıların biteceğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Zelzele Görmek” için 2 yanıt

Rüyada deprem görmek ve sevgiliden ayrılmak
Dün rüyamda deprem gördüm, bu gün ise canımdan çok sevdiğimden ayrıldım. Tesadüf mü bu? ya da açıklaması nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir