Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek neye çıkar?

Ben 22 yaşında bir genç kızım, geçen rüyamda bir arkadaşın evindeyiz, zeminde hasta bir kedi yatıyor, gerçekte bu kediyi hiç görmedim, hiç bir şey yememiş, teyzemin kızı bana diyor ki “haşlanmış yumurta yedi dün daha da bir şey yemedi, bende dayanamıyorum ocağa yumurta koyuyorum haşlansın diye, sonra aradan bana göre kısa bir vakit geçiyor, mutfağa bir geliyorum küçük küçük alevler var, mutfakta ocağı kapatmaya kalkıyorum karnım tezgaha yapışıyor, sıcaklığı hissediyorum oradan, uzun zamandır ocakta unuttuğumu anlıyorum, sonra kediyle birlikte dışarı çıktığımı görüyorum, nedendir bilinmez yüzükoyun yere yatmışım, kedi kucağımda avuçlarımda kafamın arkasından bir şey görüyor sanki tam kafasını tam benim yanıma getiriyor kedi, irkilerek kalkıyorum, bu rüyanın anlamı nedir, oldukça ürküttü beni?

Rüyada zemin görmek neye yorulur

Cemre ilk önce seni okutan hocaların, mezun eden okulların canı cehenneme diyerek sana cevap vermeye başlıyorum. Yahu tüm dillerde nokta, virgül ve benzeri noktalama işaretleri vardır, yazı bunlarla anlam kazanır. Sen rüyanda gördüklerini merak edeceğine önce okuma ve yazmayı öğren. Rüyan bende merak uyandırdığı için Türkçe’ye çevirdim, çeviriden sonra anlamsız, değersiz bir rüya olduğunu gördüm ama epey zaman kaybettim.

Rüyada zemin görmek rüya sahibi hakkında destek konuları, hayatın temel unsurları, güvenlik duyguları konusundaki ihtiyaçları simgeler. Rüyada görülen zemin bilinçli ve bilinçsiz bölünmelerin var olduğunu, güvenebileceğiniz sağlam bir temel oluşturmanın çabasını ifade eder.

Ahşap zemin görmek, Tamamen bilinçsiz ve bastırılmış duygularla hareket ettiğinizi ifade eder.

Rüyada eğimli zemin görmek, Çok fazla orijinal plan ve hedeflerden sapma olacağını işaret eder.

Bir binanın zemin katını görmek, Anlayış, duyarlılık ya da başarı düzeyini temsil eder.

Üst katlarda Zemin görmek, Yüksek başarıları ve kazanımları simgeler.

Alt katlarda zemin görmek, İlkel davranışlar, bilinçsizlik ve cinselliği ifade eder. Aynı zamanda hataları gösterir.

“Rüyada Zemin Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda 3.katta iken birden 3 katın yıkılarak zemin kata indiğimi gördüm. Zemin katta gelinim beyaz tülbentli olarak iş yapıyordu ve kapıda ise kadınlar oturmuş sohbet ediyorlardı. Sonra uyandım.

Saniye merhaba,
Rüyanız gerçek yaşamınızda bir zor durumla karşı karşıya olduğunuzu ve sadece gelininizin size destek olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir