Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada zemzem görmek neye işaret eder?

Rüyada zemzem görmekRüyamda ağaç olduğumu gördüm, kurak çorak bir arazide yol alıyordum, köklerimle sonra bir yeri kazdım, köklerimle maşallah zemzem suyu gibi bir su akıntısı buldum ve kana kana içtim. Bunun manası neye delalet eder? Emre.

Rüyada zemzem görmek nasıl yorumlanır?

Emre selam, bu çok ilginç ve değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Bir insanın rüyasında ağaç olduğunu görmesi aslında o kişinin daha fazla güç, kuvvet sahibi olma hayalini veya birinden güç almak, sırtını dayayacak birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Senin rüyada yaptıkların büyük ihtimalle Allah’a güvenip, ona sığınarak hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada zemzem görmek  çok iyidir ve görenin hayatında çok hayırlı gelişmelere işaret eder. Zemzem suyu görülmesi aynı zamanda  rüyayı gören insanın merhametli, imanı güçlü ve içinde Allah korkusu olan birlerine yakın olup, o kişilerin hem hayat tecrübesinden hem de derin bilgisinden faydalanıp hayırlı işler yapmaya işaret eder. Rüyayı gören insanın yakınında o kişiye yolunu aydınlatıp, huzura kavuşmasına ve mutlu olmasına vesile olacak kişilere işarettir. Rüyada zemzem suyu içmek veya zemzem içtiğini görmek sizi veya çok yakınınız birini çok üzen önemli bir hastalıktan kurtulacağının müjdesini verir. Rüyada zemzem ile abdest almak üzüntü ve sıkıntınızın biteceğini gösterir.

“Rüyada Zemzem Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, sadece rüyamı doğru değerlendirebilmeniz için söylüyorum, ben 5 vakit namazını kılan bir insanım. 1 gün önce yani regaip kandili gününde sünnet namazlarımın hepsini kıldım nafile olarak da kıldım. Gece bol bol dua ettim, Kuran okudum. Gece çok rüya gördüm içlerinden en çok dikkat çekeni size anlatacağım.

Rüyamda bir arkadaşımla birlikte tanımadığımız bir adamın evinde misafirlikte idik, bize içecek ikram edildi, ikram edilen içecek köpüklü idi, içtim. Tadı birazcık acı geldi bana, “bu ne” diye sordum. Ev sahibi bana soy ismiyle bir isim söyledi, onun zemzem suyu dedi. Sanırım Abdullah dedi soy ismini hatırlamıyorum. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? ALLAH bu hizmeti veren emeği geçen herkesten razı olsun.

Lazbeyi, 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Umutlu

Merhaba,
Bu olağanüstü güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.
Gördüğünüz rüya çevrenizde sağlık sorunu olan birinin şifaya kavuşup Hac’ca gideceğini müjdelemektedir.
Bu tür değerli rüyalarda rüyada görülen isim, sayı ve sembollerin önemi büyüktür. Lütfen düşünün ve gelişmeleri takip edin, etrafınızda Abdullah isminde böyle birisi var mı ve bunlar olacak mı? Lütfen ileride gelişmeleri bildirin.

merhaba
ruyamda annem bana zemzem suyu verdi. uc yudumda ic ve dilegini soyle ve allah tan iste dedi.bende aynen annemin dedigini yaptim. icer icmez gokyuzunde boyuna esit araliklarda sari renli isik seklinde cizgiler belirdi annem gordunmu diye sordu ve bende ne oldugunu sordum.bunlar senin dualarin ve ayrica hepimizi koruyor dedi ruyami yorumlarsaniz cok mutlu olurum.simdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir