Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Zemzem İle Yıkanmak

Rüyada zemzem ile yıkanmak neye işaret eder?

Öncelikle merhaba. Ben bu sıralar çok ama çok rüya görmeye başladım, hepside değişik değişik, sırayla iletiyorum.
1) Rüyamda bir odadayım, yanımda 3 4 yaşlı insan var ve beyaz şeyler giymişler, birde ‘ Lebbeyk Allahümme Lebbeyk ‘ seslerini duyuyorum, birde dedeme benzeyen bit yaşlı kişi bana beyaz bidonda zemzem suyu getirdiğini ve “onunla yıkan” dediğini işittim ve duşa girdim bidonu başımda aşağı döküyor ve dökerken de zemzem içtiğimi görüyordum sonra su bittiği an uyandım.. Bu neye işarettir ?

2) Bir yabancı evdeyim, bilmiyorum hangi ev olduğunu, çatıya çıkmışım manzaraya bakıyorum , bakarken çok ileride büyük kırmızı renkte uçan bir balonun bana geldiğini gördüm ve dikkatle bakarken yaklaşıyordu bana, bir anda yanıma çatıya abim geldi, balon üstümüzden gecçerken abim balonun ipini tutarken balon onu yukarı kaldırdı ve yere düşerken tuttum abimi ve o an uyandım. Buda neye işarettir ?

3) Sahilde gezerken çok uzak akrabamın oğlu ile geziyorum, bir anda havuzda boğulan birisinin sesini işittim, koştum, o yanımda çocuğun ablasıydı ve sevdiğim kız kendisi hemen atladım havuza cok berrak suydu gorebiliyordum onu atladim ve yukari dogru itip onu cikarttim yan yatirdim sular cikti agzindan ve kurtuldu bide o ruya bitti uyandim ve tekrar yatip uyudum ayni gunde o ayni suda cok ama cok berrak suda benim boguldugumu gordum suyun icinde olece duruyordum derindi ama derin olmasina ragmen kendimi cok ama vok net sekilde gorebiliyordum. Bunlar neye isarettir yorumunuz icin tesekkurler ve iyi gunler. Yasin.

Rüyada zemzemle yıkandığını görmek yorumu

Rüyada zemzem ile yıkanmakYasin merhaba, teşekkür ederim, uzun uzun yazmışsın ama en önemli şeyleri unutmuşsun, yaşın, işin ve ruh halin. Rüyada zemzem suyu görülmesi çok hayırlıdır ve görenin yaşamında bir çok hayırlı gelişme olacağını temsil eder. Zemzem suyuyla yıkanmak ise üzerindeki üzüntünün veya sıkıntının biteceğini ifade eder. Rüyada zemzem içmek, sıhhat, hastalıktan kurtulmak demektir. Bakınız zemzem rüya tabiri sayfası.

İkinci rüyan ise bu dünyanın maddi yönleri ile aşırı derecede uğraşırken öteki dünyayı akıldan çıkarmamak ve yaşamın maddi yönünün tehlikelerine dikkat çekmektedir.

Üçüncü rüyan ise uyanık hayatta senin maddi veya manevi desteğine ihtiyacı olan birini işaret etmektedir.

“Rüyada Zemzem İle Yıkanmak” için bir yanıt

Rüyamda ailemle beraber hacca gidiyorduk ve ve ben ailemden ayrı bir yerde zemzem suyunun yanına gidiyordum ama orda kimse kalmıyordu normalde orası hiç boş bırakılmazdı ama ben yanlış kalıyordum ve Sudan bolca bardı yıkanıyordum artıyordu ve sıcak olıtordu sonra yine yıkanıyordum diğerleri gelip bana sana nasıl fazla geldi bize damla damla geliyor diyorlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir