Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zenci Bebek Görmek

Rüyada zenci bebek görmek ne demektir?

Rüyamda bu ay hamile olup olmadigimı ogrenmek için onumde 3 buton var 2 buton benimle ilgili, 1 buton esimle ilgili. Önce kendi butonlarima bastim negatif cikti sonra esimin butonuna bastim belli degil cikti yani hamile olabilirdim ama kendi kendime dusunuyordum eğer hamileysem zenci çocuk olacak siyah bebek olacak o zaman ben ne yapicam ben ve eşim bembeyaziz çocuk siyah dogacak, millete ne diyecem diye dusunuyordum sonrada uyandim.

19 yasinda ogrenci evli bir bayanim, yanlikla rüyamı bize yazin bolumune gonderdim. Rüya ayrıntıları : hamilelik testi, gebelik testi, hamile olmak, hamilelik, zenci çocuk, siyah bebek.

Rüyada zenci bebek görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana teması gebelik testi yaptırdığını görmektir. Rüyada hamilelik testi görmek, gebelik testi yaptırmak yeni bir iş, ilişki, yaşamın yeni bir aşamasına girme işaretidir. Bu rüya alternatif olarak, bu rüya gerçek anlamda olabilir ve hamile kalma korkularını işaret edebilir.

Rüyada zenci bebek görmek, aile içinde kimi sorunlar veya huzursuzluk ifade eder. Bunun sebebi rüyayı gören bekar ise evlenme, evli ise çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Zenci Bebek Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski erkek arkadaşım adı Mehmet ve astsubay, bana bir erkek bebek getirdi. Bebek onun kucağında ağlıyordu ve huzursuzdu, bana gelmek istedi, bebeği aldım gazını çıkarttım ve bebek bana gülmeye başladı sakinleşti ve kucağımda uyuttum. Sonra kendi kendime “ben bu çocugu da kendi çocuğumdan ayırmam, bakarım” diyorum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir