Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Zenci Birini Görmek

Rüyada zenci birini görmek neye işaret eder?

Rüyamda yüksek binalı bir şehirdeydim, cami avlusu gibi bir yere giriyorum ve orası okulmuş, yakın bir arkadaşımın kardeşi içeri çağırıyor, gidiyorum sınıf gibi bir yer, herkes bir şeyler okuyor, gidip bakıyorum “böyle dikkatli ne okuyorlar” diye (Arapça Kur’an).

O sırada sınıftaki öğretmen gözleri değişiyor, tabiri caizse şeytana dönüşüyor ve üzerime geliyor, oradaki bir masada kağıt, kalem görüyorum, koşarak aklıma gelen ilk ayeti oraya gidip yazıyorum “seni yaradan Rabbinin adıyla oku”, bunu yazar yazmaz şeytan güçsüzleşiyor ve ben bu sefer onun üstüne çullanıyorum, kafasını kopartıyorum ve kaçıyorum.

Yan sınıfa gidiyorum, orada tuvalet gibi bir yer var, saklanacak iken arkadaşım çağırıyor ve namaz kılalım diyor, ben , onlar kılıyor izliyorum, okuldan çıkıyorum başka bir arkadaşımla bir yola koyuluyoruz ve bu yolun bir tarafı dibi görünmeyen bir uçurum, diğer tarafı bulutları delen bir tepe.

İlerliyoruz kalabalık bir öğrenci grubuyuz, Zenci bir bayan sürekli bana bakıyor arkadaşımla yürüyoruz o da arkamızdan geliyor ve o bayanın rahatsız edici bakışlarıyla yürümeye devam ederken uyanıyorum. Sizce anlamı ne olabilir?

Rüyada zenci birini görmek neye yorulur?

Rüyada Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

Diğer objelerin elbette anlamları var. Rüyanızın ana teması Kuran okunmasıdır. Diğer objelerin anlamlarını inceleyip, ruh halinizle bir arada değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir