Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek

Rüyada zenci erkek bebek görmek ne demektir?

Rüyamda çok ferah bir odada, tam beyaz olmayan hafif bej bir yatakta yatan 6 7 aylık bir erkek çocuğu bej rengi bir tulumu giymişti.

Çocuk zenci idi fakat ben beyaz tenlıyım. Uzun camlar vardı, camdan masmavı deniz ve parlak bir gunes gorunuyordu ve karsımda duran bebek bu güne kadar gördüğüm en güzel bebektı. Bana öyle bir mutluluk hıssı verıyordu kı tarıfı ımkansız, sonra bebegı kucagıma aldım annecım dıyordum o anda zenci erkek bebegın benim cocugum olduğunu anladı,  onu gogsume yaklastırdıgımda bebek kafasını gogsume yasladı, sankı bana sarılır gıbı durdu ve uyandım . Bu güne kadar hiç böyle hissetmemiştim yaşadıgım butun duyguların uzerınde bir huzur ve mutluluk vermıstı bana bebegın yüzü ve gulumseyısı. Ruyada zenci bebek görmek neye işarettir? acaba bir anlamı var mıdır? yorumu konusunda yardımcı olursanız çok sevınırım çok tesekkurler

Rüyada zenci erkek bebek görmek neye yorulur?

Rüyanız, yaşamınızda inanılmayacak derecede güzel, sizi şok edecek yeni bir dönemin başlangıcını temsil etmektedir. Bu dönemde her şey istediğiniz gibi hatta beklediğinizden güzel gelişecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada zenci erkek bebek görmek aile içindeki bazı sorun veya huzursuzlukların sona ereceğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bekarlar için evlenme, evliler için çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında iyi şeylere işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada zenci bebek emzirmek
Rüyamda zenci tombul çok tatlı bir erkek bebeği gördüm. Çok güzel bir bebekti ama benim bebeğim değildi. Koltuğun üzerinde uzandığımı gördüm bi anda bebekte üzerimdeydi sol göğsümün açıldığını gördüm ve zenci bebek sol göğsümü emmeye başladı ve emerken uyuyup kaldı onu öyle seyrettim ve çok mutluydum rüyamda. Acaba bu rüyamın tabiri nedir.

Ruyamda bir suru yeni doğmuş iki kiloluk ciplak zenci bebekler gördüm ve aralarindaki beyaz bebekleri ayikliyorlardi, ben bu duruma tepki veriyordum. Esim ve ailedeki herkes ayikliyodu o bebekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir