Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek ne demektir?

Adım Şule, 23 yaşındayım 2 gün önce rüyamı gördüm ve sabah okulu sadece 2 ders yüzünden uzattığımı öğrendim. Rüyamda ekvator gibi deniz kıyısında bir yerdeydim, etraf oldukça sıcak ve yeşil deniz bir aradaydı. Sonra yanıma tanımadığım 25-30 yaşlarında bir  zenci adam yaklaştı ve “gel bak sana ne göstereceğim” dedi. Beni kucakladığı gibi kıyı boyunca yürümeye başladı. Ardından öyle bir yere geldik ki çok belirgin bir aydınlık ve karanlık ile ayrılmış bir yere geldik, bir adım geride sıcak tepemde iken bir adım ileride kar vardı ve emin olmak için suya girdim soğuktu.

Hayretler içinde “bu mümkün mü” dedim, çok güzel bir yer durum görüntüydü, su bile görünmeyen bir çizgiyle sıcak ve çizginin öteki tarafı soğuktu. Güneşin ışığının değdiği yer sıcak diğer yerde hafif karanlık ve soğuktu. Kar çok beyazdı ve karayı kaplıyordu. Umarım anlatabilmişimdir. Hiç uyanmak istemedim dilim tutuldu hayranlıktan. Yorum için şimdiden teşekkürler

Rüyada zenci görmek nasıl yorumlanır?

Şule merhaba, rüyanız, hayatınızda ani olarak gelişecek bir olay sonucu bir karar verme durumunda kalacağınızı ancak her iki seçeneğinde kendine göre güzel yönleri olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada ekvator bölgesini görmek, ekvatora gitmek ya da orada olduğunu görmek görmek rüya sahibinin öz değerleri hakkında bir arama içinde gösterir, kendini keşfetmek istediğini işaret eder.

Rüyada zenci görmek sıkıntılardan kurtulmak, rahata ermek için daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek gerektiğini gösterir. Rüyada zenci görmek aynı zamanda orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada zenci çocuk ya da zenci bebek görmek, aile içinde kimi sorunlar veya huzursuzluk ifade eder. Bunun sebebi rüyayı gören bekar ise evlenme, evli ise çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir. Rüyada evde zenci görmek uzun süredir tamamlamak istediğiniz bir işi sonuçlandıracaksınız demektir.

Rüyada zenci olmak rüyayı gören kişinin geçinebilmek için daha çok çalışması gerektiğine işaret eder. Rüyada bir tanıdığını zenci olarak görmek uzun süredir yapmak istediği bir şey, başlamak istediği bir proje olduğuna ve yakında birinin yardım etmesiyle bunların gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla konuşmak, ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır. Rüyada Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar. Rüyada Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Rüyada Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, bir çok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur.

“Rüyada Zenci Görmek” için 6 yanıt

Rüyada bir zencinin tecavüz etmek istediğini görmek
Rüyamda tiyatro salonunun önünde bir zencinin önce bana tecavüz etmeye çalıştığını “ben bakireyim” diye bağırınca, sarılıp “biliyorum” dediğini ve benim Türkçe konuşmasına çok şaşırdığımı gördüm.

Rüyada zenci biri tarafında zorla Afrika’ya götürülmek
ben rüyamda bir zenci tarafından zorla afrika ya götürüldüğümü gördüm afrika da beni beni bir sopaya bağlayıp beni küçük bir böceğe çevirip beni ateşe tuttular ben direnince beni insan yaptılar ama boyumu çok az büyüttüler sonra genç zenci geldi ve bana bir şeyler giydirmeye çalıştı ağzımı kapattı sonra beni zorla odasına götürdü akşam olunca beni bir kazılı yere itti üzerime toprak attılar beni diri diri gömdüler açıkçası hep işkenceye uğradım

Rüyada hasta bir zenci çocuk görmek
Rüyamda zenci bir oğlanın hasta toprakta yattığını gördüm. O iyileşsin diye üzerine küçük küçük o kadar çok turuncu yılan attılar ki titremeye başladı. Sonra biri kızdı onun üzerine yılan mı atılır diye vinç gibi bir şey onun üzerinden yılanları almaya başladı, o kadar küçük ve çoklardı ki bitmedi.
Rüyamı en kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim çok merak ediyorum. İlginize teşekkür ederim.
Hatice Cnn, 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karmaşık ne yapacağını bilemiyor vaziyette

Rüyada zenci çocuk görmek, aile içinde bazı sorunlar veya huzursuzluk ifade eder. Bunun sebebi rüyayı gören bekar ise evlenme, evli ise çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir.
Rüyada turuncu yılan görmek ise yaşamdaki tutkularının sizi endişelendirdiğini gösterir.

rüyamda sevdiğim kadını zenci olarak gördüm. aynı yatakta ve çıplaktık. yorumlarınızı bekliyorum…

Rüyamda bir zenci ile tanışıyordum ve çok yakın arkadaş oluyorduk. Bir sürü şey soruyorduk bir birimize ama o kısımlar çoğunlukla silik. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir