Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zenci Kadınlar Görmek

Rüyada zenci kadınlar neye işaret eder?

Rüyamda şişman, zenci kadınlar var, benimle yaşamaya başlamışlar ama pek iletişim kurmuyoruz, çünkü dil bilmiyorlar. Sonra çok çok az tanıdığım (reelde tanımıyorum sanırım) genç bir adamın öldüğünü öğreniyorum. Pek bir şey hissetmiyorum. “aa iyi adamdı birkaç kere konuşmuştuk” diyorum.

Kadınlardan biri onun küllerinin olduğu kavanozu tutarak beni külleri gömmeye çağırıyor, gidiyorum, yürümeye başlıyoruz. Yanıma dönüp baktığımda kadının çok yakışıklı, genç bir erkeğe dönüştüğünü görüyorum. Ölen kişi hakkında nedense çok kötü hissediyorum birden, küllerini gömmez isek yeniden canlanacakmış. Yanımdaki erkeği durdurup “gitmeyelim” diyorum ve ağlamaya başlıyorum. O da ölen kişinin bunu istediğini söylüyor ve beni sakinleştirip ölen kişiyle ilgili güzel anılarını anlatmaya başlıyor, sakinleşiyorum.

Tekrar yürümeye başlıyoruz. O kadar akıllı, olgun, iyi kalpli, kibar biri olduğunu düşünüyorum ki aşık oluyorum ona, sonra uyanıyorum. Fakat neden bilmiyorum bu rüya beni aşırı etkiledi. Günlük hayatımda dahi sürekli bunu düşünmeden edemiyorum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, Huzurlu

Rüyada zenci kadınlar görmek tabiri

Rüyanızın ana temaları rüyada zenci kadınlar görmek, birinin öldüğünü öğrenmek ve rüyada bir kadının erkeğe dönüştüğünü görmek olup, önce bu unsurların anlamlarını sonra rüyanın mesajı araştıralım.

Rüyanızda şişman zenci kadınlar görmeniz reel hayatınızda sıkıntılardan kurtulmak, rahata ermek için daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin öldüğünü görmek veya duymak, gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret eder.

Rüyada dönüşüm görmek Genel olarak rutin düzenden çıkma, kişisel gelişim, değişim anlamlarını simgelerken bir kadının yakışıklı, genç bir erkeğe dönüşmesi yaşamınızda yakışıklı, genç, akıllı, olgun, iyi kalpli, kibar birine olan ihtiyacınızın iyice açığa çıkmaya başladığını simgelemektedir.

Rüyanın mesajı ise; hedeflerine ulaşmak ya da rahata ermek için daha fazla çaba harcamanız gerekmekte, etrafınızdaki negatif duygu ve düşüncelere sahip enerjiye sahip kişilerin olumsuz enerjisinden etkilenmemek için bir şeyler yapmak gerekmekte, yalnızlığını çözmenin çarelerini bulman gerekmektedir.

“Rüyada Zenci Kadınlar Görmek” için 2 yanıt

Çok çok teşekkürler. Söyledikleriniz o kadar mantıklı ki. Yakın zamanda edindiğim bir arkadaşım var. Sürekli mutsuz ve etrafa negatiflik saçıyor. Ben o gün çok mutlu olsam dahi bu beni etkiliyor haliyle. Son zamanlarda da bu durumu kafama bayağı bir takmıştım. Bilinç altı işte. Tekrar teşekkür ediyorum. Cevabınızdan epey memnun kaldım.

Ayri bir rüyamda surekli yakin arkadasim esime bacağını kalcasini falan gosteriyor boyle gosterdigi yerler mide bulundirici oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir