Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zengin Birisi Olduğunu Görmek

Rüyada zengin birisi olduğunu görmek neye işaret eder?

Küçük tek kişilik üstü açık spor siyah bir araçla son derece zengin ve özel havuzların, palmiye ve güvenliklerin bulunduğu özel bir sitede varlıklı bir şahsiyet olarak yaşıyorum. Üstü açık siyah aracımla içinde yabancı turistlerin bulunduğu havuzlardan havuzlara giderek kontrol ediyor, eğleniyorlar mı diye bakıyorum. Daha sonrasında çok daha büyük aqualandların güzel eğlence havuzların olduğu ağaçların arka kısmında özel kişileri girebileceği bu eğlence yerini turistlere göstermeye çalışıyorum. Giriş bölümü demir tellerle korunan bu havuzda güvenlik yanımdaki daha sonrasında oğlu olduğum tarihsel gemi korsanı kişilikle bizi karanlık bir çukura iterek atıyor.

Çukurda babam olduğunu öğrendiğim kişi eliyle siyah çamuru kazıdıkça altın gemi resmi çıkıyor. Beni de bilmediğim bir şey aynı çukurdan yukarı yükselterek aşağıya bırakıyor ve ben düşerken hazine, yüzük, tas gibi değerli eşyaları da aşağıya çarparak düşürüyorum. Yüzüğü parmağıma takıyorum ve babamla beraber özel güçlere sahip oluyoruz. Mahsen kral, Erkek, Evli, Çalışıyor, Normal.

Rüyada zengin birisi olduğunu görmek açıklaması

Rüyanız iki anlam taşıyabilir; birincisi maddi anlamda zenginlik, ferahlık sinyalleri vermekte, böyle zamanlarda piyango almak, şans oyunları oynamak iyi olabilmektedir. İkincisi kendinize gerçekleşmesi mümkün olmayan yüksek hedefler belirlediğinizi, adeta hayal aleminde yaşadığınızı temsil edebilir.

“Rüyada Zengin Birisi Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada zengin olduğunu görmek
Rüyamda havuzu olan büyük bir evde yaşayan zengin bir kadındım ve 2 erkek vardı. Birisi kötü biriydi, ailemden birini öldürmek istiyordu. Diğeri ona saldırmaya başladı ve sanırım diğeri iyi olandı. İkisi birlikte bir havuzun içine düştüler ve öldüler. Daha sonra sanırım farklı rüyaya geçiyorum.
4 kişilik bir aile büyük bir otomobilin içinde tatil yolundalar fakat bir anda kaza yapıyorlar. Kadının arkada oturan 14-15 yaşlarındaki kızı can çekişiyor ama oğlu çoktan ölmüş, kocası yaşıyor. Sonra bir anda bir ses geliyor “istersen kızını ve oğlunu istediğin herkesi yaşatabilirsin” diye. Kızı ölüyor. Daha sonra kadın bir bilgisayarı açıyor ve önüne bu sesin söylediği bilgiler açılıyor. Ses hatırladığım kadarıyla şunları diyor ‘bu çok özel bir durum ve herkese denk gelmez. Bir bebek bir bilgisayar ya ada herhangi bir şeyle o insana iletilir. ama o insan bunu bulamayabilir ve böylece o cisim kendisi bir şeyler yapamadığı için kendini yok eder ve başka birisine yeni bir cisimle gönderilir. şimdi o cisim seni bulduğuna göre” diyor ve ben uyanıyorum. Sanırım rüyada ben kadının yerindeydim.
19, Kadın, Bekar, Öğrenci, meraklı

Rüyada zengin olduğunu görmek, sıkıntılı yaşamınızın bir süre daha devam edeceğine, gelecekte rahat ereceğine işaret ederken gördüğün iki adam yaşamın iki yönü hakkında farkında olmak gerektiğini temsil etmekte; iyi – kötü, zengin – fakir, mutlu – mutsuz ve hepsinin kaçınılmaz sonunun ölüm olduğunu unutmamak gerektiğini anlatmaktadır.
İkinci rüyada verilmek istenen mesaj da ilkine benzemekte ve bu konularda kafanı fazla yorduğunu, olayları biraz akışına bırakmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir