Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Zengin Görmek

Rüyada zengin görmek ne demektir?

Kolay gelsin, ben rüyamda memleketimizin en zengin adamıyla, onun evinde başka tanıdık adamlarla sohbet etiğimi görüyordum, baktım manasını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada zengin görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada zengin görmek sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi gösterir. Zengin olmak, rüyada zengin olduğunu görmek sıkıntılı yaşamınızın bir süre daha devam edeceğine, gelecekte rahat ereceğine işaret eder. Rüyada zengin birinden destek almak tanımadığınız birinden iyilik göreceğinizi işaret eder. Rüyada kolay yoldan servet sahibi olduğunu görmek bazı yorumcular tarafından fakir olmak, fakirleşmek anlamına yorulmaktadır.

Rüyada sohbet etmek, sohbet ettiğini görmek başarılı bir iletişim gücüne sahip olduğunuzu ve bu yönünüz ile çevrenizin takdirini kazandığınızı, beğenildiğini temsil eder.

“Rüyada Zengin Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir zengin adam tarafından kaçırılmak
Rüyamda zengin bir adam tarafından kaçırıldım. Benimle evlenmek istiyordu. Erkek arkadaşım da beni kurtarmaya geldi fakat erkek arkadaşım, beni kaçıran adam ve yanındaki kişilerin tecavüzüne uğradı. Bu ne anlama geliyor?
eruhlu, 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, sıkıntılı

Rüyada zengin birisi tarafından kaçırıldığını görmek, Birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma ihtiyacı hissediyorsunuz mesajı verir. Rüyanın devamında gelişen olaylar, erkek arkadaşınızla ilişkinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir