Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Rüyada zengin olmak neye işarettir?

Merhaba, 2 gündür garip rüyalar görüyorum, bir kaç dua ediyordum yatmadan onlara işaret sanıyorum. Babam zengin oluyor bana 300 lira kadar para veriyor, sonra dayıoğluna piyango çıkıyor bir kısmını bana vereceğini söylüyor. Cuma günü gidecek oluyoruz Ali Ağaoğlu maslak 1453 den ev hediye ediyor. Dayıoğlu piyango çıkınca 40 ar bin olarak dağıtacam diyor. İstanbula tanışınacağız.

2. Rüya rüyamda çok yakın bir akraba ile beraber oluyorum ama isteyerek değil, sağ gözüm morarıp şişiyor. Bunun şeytan ile ilgili olduğunu düşünüyoruz. Gözümde lup lop gibi bir şey varmış diyorlar. Acil Mısır ülkesine gidip bir cemaatteki adamı bulmalısınız falan diyorlar. Sonra bize en yakın o cemaatini arayıp nasıl giderim diye sormak için ararken uyandım.

Rüyada zengin olduğunu görmek neye yorulur?

Merhaba, böylesi önemli rüyaların sağlıklı yorumu için yaşınız, mesleğiniz, korkularınız ve umutlarınız gibi mümkün olan tüm bilgileri vermelisiniz. Aksi halde sadece genel açıklamalar yapılabilir.

Rüyanın ilk bölümü maddi anlamda zenginlik, ferahlık sinyalleri vermekte, böyle zamanlarda piyango almak, şans oyunları oynamak iyi olabilmektedir.

İkinci rüya ise gerçek hayatında kimi ihtiyaçlarının hayatını etkilediği ve arayışlara ittiğini simgelemekte, ihtiyaçlarını doğru yollardan gideremediğin takdirde başının ağrıyacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir