Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Zerdali Görmek

Rüyada zerdali görmek neye çıkar?

Rüyamda sabah olmak üzere henüz güneş doğmamış dışarıda kasvetli bir hava var, işe gitmek için veden çıkıyorum, metrobüs durağına yürürken önünden geçtiğim sitenin bahçesinde kocaman bir zerdali ağacı görüyorum ve kendi kendime “bu ağaç burada yoktu, nasıl oluyor böyle, yoksa ben hala uyuyor muyum, rüyada mıyım” diyorum. Bahçe duvarından sarkan ağacın dallarından biri yakalayıp kendime çekiyorum ve bir kaç tane zerdali koparıp yiyorum, tadı çok güzel “hayret, sitenin çocukları neden bu meyveleri toplamamış, yememişler” diyorum.

Yanımda yürüyen bazı insanlar var, bir kadın arkamdan gelip yanımda yürümeye başlıyor ve yediğim zerdaliye bakıyor, içimden canı çekmiş midir?” diye düşünüyorum ama bir taraftan da “ona zerdali versem yanlış anlar mı acaba diyorum. Sonunda “bunları yolda ağaçtan topladın, bir tane zerdali kaldı arzu ederseniz onu size verebilirim” diyorum, kadın çok seviniyor ve teşekkür ederek alıp yiyor. Çok hoş bir rüyaydı, bu neye işaret? 31, erkek, bekar, çalışıyor.

Rüyada zerdali görmek yorumu

Rüyada zerdali görmekBilal merhaba, görmüş olduğun rüya şu anda gerçek hayatında bir karamsarlık içinde olduğunu ancak yaşayacağın bazı güzel gelişmeler ve yapacağın olumlu şeyler sonucu bu karamsarlık halinin biteceğini, aydınlığa kavuşacağını ifade etmektedir.

Rüyada zerdali görmek rüyayı gören kişinin sevineceği iyi bir haber almasına tabir edilir. Zerdali ağacı görmek rüya sahibinin tasarrufu seven, tutumlu bir kişi olduğunu, malına ve parasına iyi sahip çıktığını ve harcamalarını gerçek ihtiyaçları doğrultusunda yapmanın mükafatını ileride göreceğine delalet eder. Zerdali yemek kişinin bir davete katılmasına ve bu davetten memnun kalarak hayatının akışını değiştirecek bazı insanlarla tanışmasına işaret eder. Zerdali toplamak kişinin kısmetinin açılacağına ve onun rahat, güzel, mutlu ve sıhhatli geçecek hayata sahip olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir