Rüyada Zetinyağı Görmek

Rüyada zeytinyağı görmek neye işarettir?

Ben rüyamda saçlarımı yıkıyordum, saçlarım çok sertti yumuşaması için saçlarıma zeytin yağı sürüyordum, aynı gün birde bir tencere pirinç pilavını tabaklara koyuyordum, üstüne de pişmiş tavukları bırakıyordum. Bunların manası nedir?

Rüyada zeytinyağı görmek tabiri

Rüyada saç yıkamak, saçlarını yıkadığını görmek dış görünümünüz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder.

Rüyada zeytinyağı görmek sağlık ve sıhhati işaret eder, rızk ve helal mal sahibi olmaya işarettir. Zeytinyağı ile yağlanan kimse için de şifadır.

Rüyada pilav görmek o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada zeytinyağı hakkında diğer yorumlar

Rüyada zeytinyağı içtiğini gören kimse sihir veya hastalıktan kurtulur, şifa sembolüdür. Rüyada zeytinyağı almak ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal rızktır. Bazen zeytinyağı göz veya kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa işarettir. Rüyada temiz ve güzel zeytinyağının çirkin olarak görülmesi sözü bozmaya, kötüsünün güzel veya hos olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada işarettir. İlme, berekete, hidayete, helal rızka, göz ve kalp nuruna, bununla yağlanmak şifaya işaret eder.

Rüyada temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Rüyada zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delalet eder. Rüyada berrak, temiz şişede zeytinyağı bolluk ve berekettir. Rüyada görülen zeytin yağı, helal rızktır. Rüyasinda zeytin yagı içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanır.

“Rüyada Zetinyağı Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada sıvı yağ içmek ne demektir?
    Rüyamda su yerine yanlışlıkla bol miktarda sıvı yağ içtiğimi gördüm, fakat bunu tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorum yanıt olarak bana yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir