Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zeusu Görmek

Rüyada Zeus’u görmek neye işarettir?

ZeusRüyamda Zeus beni öptü. Rüyada Zeus bana aşıktı, öptü beni. Aradan zaman geçti gökyüzüne baktığımda bembeyaz bulutların ardında bir şeylerle ilgileniyordu.

Kimden: Elif
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: mutlu, huzurlu
Rüyanızın anahtar kelimeleri: Zeus, öpülmek

Rüyada Zeusu görmek nasıl yorumlanır?

Elif selam. Gördüğün rüya sana sahiplenecek, seni kontrol edecek, güçlü birine gereksinim duyduğunu simgelemektedir.

Rüyada Zeus görmek, kontrol, sahiplenme anlamlarını simgeler. Aynı zamanda hayatınızın üzerinde tam kontrole sahip olduğunuzu işaret eder.

Zeus kimdir: Yunan mitolojisinde Yunanların en büyük tanrısıdır, tanrıların tanrısı olarak anılır, Kronos ile Rea’nın oğlu, Hera’nın kardeşi ve kocasıdır. Zeus, gökle ilgili doğal güçlerin tümünü kişilendiren varlıktır. Işık, aydınlık, bulut, gök gürlemesi, şimşek ve yıldırım, Zeus’un egemenliği altındadır.

“Rüyada Zeusu Görmek” için 12 yanıt

Rüyamda bir şeylerden kaçmaya çalışıyordum. Zeus bana yardım ediyordu. Daha sonra geçtiğim yollarda çiçekler açıyordu ve Poseidon gülerek bana su attı. 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor, iyi

Rüyanız kendi içinde çok çok tutarlı ve bu durum rüyanızın verdiği mesajın güçlü olduğunu göstermektedir.
Rüyada bir şeyden kaçtığını görmek, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.
Zeus, “Tanrıların ve İnsanların Babası” Yunan mitolojisinde en güçlü ve önemli tanrıdır. Gökyüzünün, şimşek ve gök gürültülerinin tanrısıdır. Bereket ile özdeşleşmiştir, yağmur ondan beklenir. Güç simgesidir. Size yardım etmesi hayatınızda alacağınız desteklerin işaretidir.
Geçtiğiniz yollarda çiçeklerin açması güçlü manevi değerlerinizle mükemmellik yolunda ilerleyeceğinizi gösterir.
Poseidon, Yunan mitolojisi’nde denizler, depremler ve atlar tanrısıdır, hırs ve gücü temsil eder. Deniz tanrısının size su atması yaşam gücünüzdeki artışı temsil eder çünkü su hayattır.

Rüyamda bir sınav yapılıyordu. Benim girmediğim bir sınav. Okul mahşer gibi kalabalıktı. Hades’in ve Zeus’un kızları da oradaydı. Hades’in kızı Selena ile pek yakın değildik ama Zeus’un kızı Andlamete ile oldukça samimiydik. Sınavlarına girmeden önce onlara destek oluyordum. Andlemate ile aramızda birşeyler var gibiydi Zeus da buna dikkat ediyordu. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci

alpinca selam,
Gördüğün rüya gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunu ve bu gücü kullanarak yaşamada içinde bulunduğun rekabet ortamında her zaman öne çıkıp, başarıya kavuşacağını simgelemektedir.

Denizde, tatildeyken bir anda gök yüzünde bulutların arkasında kocaman bir siluet görüyorum ve bunun Zeus olduğunu farkediyorum herkesi uyarıyorum Zeus geliyor diye. Bir anda deniz kabarıyor dalgalar ve renk değişimi oluyor bir grup adam tekneyle bana doğru geliyor iskeleye yanasiyor ve bana sen zeusun kızısın seni artık orada calistiracagiz (grafik tasarimciyim) grafik tasarım uzmanı olarak diyorlar. Inanmıyorum ve korkuyorum söyledikleri şey, teknede yaşayacaksın ve her zaman gök kuşağının altında çalışacaksın. Gerçekten goturuluyorum oraya ve bir teknede gökkuşağı altında çalışıyorum. Denizin üstündeyim ama denizle tekne arasında buluttan bir katman var. Ve olaylara inanmak için bulutları pamuk şeker gibi yiyorum. 31/Kadın/Bekar

Rüyada Zeus’un kızı olmak
Rüyamda kendimi Zeus’un kızı olarak gördüm, Zeus’u da gördüm, birisiyle savaşmak için ondan yardım istiyordum, Zeus’ta yardım etmiyordu sana zarar gelebilir diyordu.

Nilan selam, gördüğün rüya içinde büyük bir güç, güçlü olmak isteği yaşadığını ancak bu güce erişmek için iyi hesap edilmeden atılacak bir adımın tehlikeli sonuçları olacağını anlatmaktadır.

Uyurken bir anda uyandım ve yatağımın üzerinde duruyordu, çok büyük ve heybetliydi, yataktan kalkınca bir anda odayı kapladı kapıdan adımımı attım, imdat diye bağırıp eşime seslenmişim. Bunları hatırlıyorum çok ama çok korktum, mitolojik tanrılara benziyordu, yatak odamda yatamıyorum ,nedir bu rüya mı kabus mu bilemedim dün gece tam sabah 4 te oldu hala etkisindeyim.

Rüyamda zeusu gördüm, gözlerinden şimşek çıkıyordu, olimpostaydım. Sonra zeus beni dünyaya sürgün ediyordu.

Rüyamda poseidon bir dev şeklinde idi. Ve ben bir tepenin uzerine çıkmış ona gitmesi için kızıyordum. Ve bana aldırış etmeden çevreye bakıyordu. Göz hizasına gelmek için uçmaya başladım. Ondan sonra Tartışma başladı.

Ben ve arkadaşım karanlık atmosfere yaşlı bir kadın tarafından hapsolmuştuk. arkadaşımla bizi esir etmişti. çıkmak için zeusu çağırdım ve o gelip bizi kurtardı.

Rüyamda BİR ses uyan ey tanrıların tanrısı Zeus kim olduğunu hatırla artık diyor du . Bana dokundu ve tüm 1000 ler ce yıllık mitolojik tanrılar ve tarıların savaşlarını gördüm . Ses hatırla Tanrıların Tanrısı Zeus kim olduğunu hatırla diyordu . Tüm mitolojik tanrılar karşımda eğilmiş ey hatırla kim olduğunu zeus diyorlardı. Binler yılı yerinden yaşadım tü o anları sonra bir anda onlara döndüm ve siz ki beni hatırlamaya bilmeye nasıl cüret edersiniz dedim . Ve ben artık insanım sizin dünyanız size benim dünyam size dedim . Kozgınlığımla şimşekler çaktım . Ve uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir