Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zeybek Görmek

Rüyada zeybek neye işarettir?

Günaydın, rüyamda vefat eden babamı mezarının üzerinde zeybek kıyafeti ile zeybek oynarken gördüm. Bayrammış tüm akrabalar mezarlığa geliyor babamın yüzü gülüyordu ne anlamı olabilir acaba?

Rüyada zeybek görmek yorumu

Mehmet merhaba, lütfen önce ölmüş babayı görmek rüya yorumunu oku, orada göreceğin gibi bu babandan aldığın yüce değerlerin farkında olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada zeybek görmek rüyayı gören kişinin yakınları veya arkadaşları ile bir araya geleceğine ve onlarla birlikte eğlenceli vakit geçireceğine işaret eder. Zeybek olmak rüya sahibinin  içinde bulunduğu ortamdan sıkıldığını, kendini özgür hissedeceği bir yaşama özlem duyduğunu gösterir. Rüyada tanıdığı birinin zeybek olduğunu görmek rüyada görülen kişinin hayatında duygusal, ruhsal ve fiziksel dengeyi kurmak için sizin desteğinize ihtiyaç duyduğunu, sizi yanında görmek istediğini temsil eder.

Zeybek nedir?

Rüyada zeybek görmekBaşta Aydın, Muğla, Denizli, Manisa, İzmir şehirleri olmak üzere Ege bölgesindeki köy ve çiftliklerde yaşayan Türkler için kullanılan bir isimdir. Din, karakter, örf ve adetler açısından tamamen Türk köylüsünün aslıdır. Mert ve cesur olup mazlum insanların dostlarıdır. Bunlar yalnız başlarına olduğu gibi gruplar halinde de yaşarlar. Zeybekler her hususta liderlik yapabilecek birini başkan seçerler ve bu başkanın adı efedir. Efenin yanında çalışan kişilere kızan denir. Kızanlar efeye itaat ve bağlılıkta çok samimi olup, aksi harekette bulunanlar o toplulukta yer alamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir