Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek neye işaret eder?

Selamlar, ben rüyamda ölmüş olan büyük babamla telefonda konuştum fakat yüzü de gözümün önündeydi ve gülümseyerek konuşuyordu. Bana “kızım neden gelmedin” dedi bende bir şeyler söyledim konuştuğumuz her şeyi hatırlayamıyorum ama bana kendine iyi bak filan dedi en son.

Daha sonra evimize öz olmayan fakat öz gibi olan amcamlar gelmişti ve o amcam beni çok sever, sarılıp öptü beni, daha sonra ben kahve yapmaya mutfağa gittim, amcam “zeytin ağacı altında kahveni içmeyi çok özledim” dedi ve zeytin ağacının altına oturmaya gittiler, bende kahvelerini oraya götürdüm. Bunların manası ne olabilir?

Rüyada zeytin ağacı görmek neye yorulur?

Melek merhaba, rüyada ölmüş büyük babayı görmek konusunda lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada Zeytin ağacı görmek çok iyidir, bolluk, bereket, hayır müjdecisidir. Rüya sahibi eğer iyi bir kişi ise, zeytin ağacı görmek nimetin çoğalacağına işarettir.

Zeytin ağacı satın aldığını gören hayır ve menfaate, berekete erer, bollukta kalır. Zeytin ağacı diktiğini görenin rızkı bol olur. Zeytin ağacına çıkmak, nimete sahip olmak demektir. Zeytin ağacından inmek ise nimeti elinden kaçırmakla yorumlanır.

Zeytin ağacını kestiğini veya devirdiğini gören kendi eliyle malını zayi eder. Zeytin ağacının kuruduğunu gören rızk darlığına uğrar. Zeytin ağacına su verdiğini veyahut kökünü kazıp kabarttığını gören, zengin olmak için ticarete baslar. Zeytin ağacının altında oturduğunu gören, kendi malını kendisi dinden çıkarır.

“Rüyada Zeytin Ağacı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada zeytin ağaçları görmek
Rüyamda bir arkadaşımın evine gitmiştim ev 2 katlı aydınlık ferah bir ev. Üst katta otururken evin içinden ağaçların geçtiğini fark ediyorum zeytin ağaçları var birinin geçen yıl erken toplandığı için zeytinlerinin küçük olduğunu ama diğerlerinin hep büyük olduğunu söylüyorlar.
Ayrıca dut ve kızılcık ağacı da var dutlar da iri ama henüz tam olmamış kızılcık ağacını göremiyorum. Ağaçların çok eski olduğunu 15.000 ila 25.000 yıllık diyorlar
Yorumlarınız için şimdiden tşk.

Rüyada ev görmek hayırlıdır. Bu rüyalar daima önemli sayılırlar. Rüyada görülen ev, kisinin dünyasıdır. Evin aydınlık ve ferah olması güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada zeytin ağacı görmek kısmet demektir. Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Dut ağacı görmek Hedef, Beklenti anlamlarını simgeler. Rüyanızda kızılcık görmek ise elinize az bir para geçmesi ve geçim sıkıntısı çekmek olarak yorumlanır. Ancak sizin kızılcık görmemiş olmanız bu sıkıntıdan uzak kalacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir