Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek neye işarettir?

Merhaba efendim. Ne zaman endişe verici bir rüya görsem korkmadan önce aklıma sizin siteniz geliyor inanın. İnsanı çok rahatlatıyor yorumlarınız şimdiden teşekkürler. Aslında bu rüyayı arkadaşım görmüş.

Kendisi karanlık bir yolda yürüyormuş; bir yandan da siyah zeytin yemiş, çekirdeklerini etrafa savuruyormuş. Sonra benim evime gelmiş, mutfak masamın üzerinde suyun içinde haşlanmış mısır koçanları varmış. Daha sonra benim buzluğumu açmış, bir sürü kare yuvarlak et parçaları var. Ben “al istediğin kadar” demişim ama almamış. Et rüyalarından her zaman korkmuşumdur. Bilgi olsun diye söylemeliyim sanırım. Ben 7 aylık hamileyim ve bu rüyayı gören arkadaşım dün biraz bana kırılmıştı. Bir öğretmen olarak dilimize ve kurallarımıza verdiğiniz önemden dolayı sizi takdir ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor, endiseli merakli.

Rüyada zeytin görmek yorumu

Ekim merhaba, arkadaşınızın rüyası onun helal para kazanarak, gelecekte rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğini, haset ve haramdan uzak durduğu sürece bunun hep güzel gideceğini simgelemektedir.

Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız manası taşır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin hayatında adeta olağanüstü gibi güzel gelişmeler olacağını gösterir, yakında güzel haberler alacağına rivayet edilir ve kendine gelecek bir iyilik ve hayra delalet eder.

Rüyada zeytin yemek helal para kazanılacak demektir. Rüyada zeytin yediğini görmek en hayırlı rüyalar arasındadır ve çoğu zaman görenin helal yoldan malında, mülkünde, evladında veya parasında meydana gelecek artış sonucu daha yüksek refaha ulaşılmaya ve tüm üzüntülerin sona ermesine ve her zaman sağlıklı yaşayacağına yorulur.

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, kişinin iş yaşamı, eğitim hayatı ya da aile yaşantısında yapağı değişiklik veya geliştirmelere sayesinde daha başarılı, daha mutlu, daha itibarlı, daha güzel günlere kavuşacağına delalet eder. Bu rüya bazı zamanlar insanın yaptığı / yapacağı iş değişikliği neticesinde kazanacağı para ile borçların ödenmesine, maddi yönden feraha ermeye de işaret etmektedir.

Ruyada siyah zeytin görmek, gelecek günlerde rahat içinde ve huzurla bir yaşam sürüleceğini gösterir. yeşil zeytin gelecekte zengin olmak demektir. yeşil zeytin yemek yakında gayri menkul almak demektir.

Zeytin yeşili renk, zeytin rengi görmek doğal bilgelik, uyanma, aydınlanma, iç özgürlüğe ulaşma yolunda ilerlemeyi ifade eder. Zeytin yaprağı görmek taç giymek, engelleri aşmak, çözüm bulmak anlamını taşır. Rüyada zeytin dalı görmek ayrılıktan sonra barışı ifade eder. Rüyada zeytinlik görmek, zeytin bahçesi görülmesi şifa, uzlaşma, barışma anlamlarını simgeler. Barış ve Umut etme anlamına gelir. Rüyada zeytin çiçeği görmek Şu an ilişkinizde anlaşmazlıklar yaşadıgınıza, bu dönemi atlatabilmeniz için sabırlı ve suskun olmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada zeytin yemek, zeytin yedigini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder.

Rüyada zeytin ağacı görmek çok iyidir, bolluk, bereket, hayır müjdecisidir. Rüya sahibi eğer iyi bir kişi ise, zeytin ağacı görmek nimetin çogalacağına işarettir.
Rüyada Zeytin görmek, bir çok şekilde tabir olunur;
Rüyada sarı zeytin kedere işarettir,
Rüyada yeşil zeytin mal ve kaybolan mala işarettir,
Rüyada siyah zeytin ölüme ve mateme işarettir.
Rüyada yığılı ve küme halinde zeytin görmek ibadete delalet eder.
Rüyada sarı zeytin yedigini görenin eline mal geçer ve hemen harcar.
Rüyada Siyah zeytin fesat, hüzün ve kederdir.
Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır.
Rüyada Zeytin ağacı Aile ve çocuklari için mübarek bir adamdir.
Bazi tabirciler, zeytin ağacı, serefli bir kadın yahut ileride Amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkidir, dediler.
Rüyada sarı zeytin, dinde üzüntü ve kederdir.
Zeytin ağacı mal, esya ve serefli bir kadındır.
Bir kimsenin rüyada Zeytine sahip olması yahut onu yemesi hayır ve berekettir.
Zeytin, kolay elde edilen rizka sevinçle beraber bol geçime işarettir.
Rüyada zeytin temizledigini yahut sıktığını gören kimse çetinlik ve mesakkate düser.
Zeytin, hastalar hakkında onların kuvvetlerine işarettir,
Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kuran okumaya, kemiklerinde kırık ve çıkık olan kimse için kemiginin lyllesmesine küçük için zekaya, fakir için mala işarettir.
Ancak insanın, yetismemis yeşil zeytin yemesi müstesnadır. O; üzüntü, keder, siddet ve edecegi borca işarettir.

“Rüyada Zeytin Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bebeğe zeytin vermek
Merhaba, ben rüyamda bir bebek gördüm, sanırım benim bebeğimdi, böyle çok gülüyordu, daha dişleri çıkmamıştı ama cok tatlı bir bebekti, sonra ben ona zeytin verdim ama boğazında kalır diye artık vermedim, daha sonra şişeden süt içirdim. Bunun anlamı nedir acaba şimdiden teşekkür ederim. 15 yaşında kızım.

Rüyasında bebek sahibi olmak kendinizin ya da bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı ya da yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır. Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Rüyada süt görmek anne içgüdüleri ve annelik sevgisi ifade eder. Aynı zamanda, içinizdeki şefkat ve merhameti gösterir, iyileşmeyi ifade eder. Bu tanım anne sütü haricindeki inek sütü, koyun sütü, keçi sütü, manda sütü gibi hayvansal sütler içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir