Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zihin Gücüyle Eşyaları Hareket Ettirmek

Rüyada zihin gücüyle eşyaları hareket ettirdiğini görmek nedir?

Rüyada zihin gücüyle eşyaları hareket ettirmekRüyamda kendi evimdeydim ve evdeki eşyaları zihin gücümle hareket ettirebiliyordum. Odadaki bazı eşyaları havada uçurdum, kimisini sürükledim sonra uyandım. Bu neye işarettir? Şimdiden teşekkür ederim. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada zihin gücüyle eşyaları hareket ettirmek yorumu

Vedat merhaba, rüyada evde olduğunu görmek sizin gerçek hayatınızda kaza ve belalardan uzak durmaya özen gösterdiğinizi ve hep uzak kalacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada eşyaları zihin gücüyle hareket ettirmek rüya sahibi insanın keşfedilmemiş, gizli güçleri olduğunu (bu güç süpermen gibi fiziksel bir güç değil ) ve bu gücün farkına varıp bunu kendisi, ailesi ve sevdikleri için yararlı konularda değerlendirmesi gerektiğini temsil etmektedir.

Hayatta bir çok insanda bu potansiyel güç vardır ve ne yazık ki bunların büyük bir kısmı anlaşılmamaktadır. Bu güç bazı insanda gelişmiş matematik yeteneği, kiminde ileri seviyede resim, güzel sanatlar, spor olabilmekte bazı kişilerde de sabır, üstün anlayış yeteneği vb. şeklinde olabilir. Bu rüyayla alakalı olarak telekinezi nedir sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Zihin Gücüyle Eşyaları Hareket Ettirmek” için 7 yanıt

Cinlerin eşyaları hareket ettirmesi
Rüyamda evde cinlerin olduğunu bütün işlere karıştığını, telefonla oynayıp eşyaları hareket ettirdiklerini, ben yazı yazarken onların da yazdığını gördüm. 28, Kadın, Evli, Yönetici.

Rüyamda yeşil renkli bir yarış motorum sarı renkli bir kafası var motorun eve dogru gidiyorum evde cinler var evdekiler korkmuş onları koruyorum cinler esyaları hareket ettiriyo perdeleri kaldırıyor bende aynı sını karsılık vererek hareket ettiriyorum odaklanıyorum ve istedigin her şeyi hareket ettiriyorum

Rüyada birisi sarhoş olduğunu görürse bu o kişinin reel yaşamında bir yanlış iş yaptığını ve bu yüzden işlerinin alt üst olduğunu, işlerin daha da kötüye gittiğini gösterir. Bakınız rüyada sarhoş olmak sayfası.

merhaba bundan aylar önce bir gördüm. rüyamda 3.gözüm parlamaya başlıyordu ve karşımda beyaz bir ışık parlayıp açılmaya başladı açılmaya başlarken etraf gökkuşakları ile doluydu bunları görürken bir anda ürkme geldi ve uyandım. o gece tekrar uyumamın ardından tekrar aynı şeyi yaşadım ve yine korkup uyandım. yine tekrar uykuya geçtiğimde bu sefer rüyamda evimin kapısından bir adam gelip bana dedi ki sürekli korkup duruyorsun bu sefer korkma ben sana yardımcı olacağım. elindeki mor taşı anlımın ortasına doğru koyduğunda tekrar vücudumda beyaz bir ışık parlamaya başladı sonra yine heyecandan uyandım ve uyandım. bir daha görmedim.
buna benzer bir rüya da yeni gördüm.
bi evde yürürken karşımda 3 adam fısır fısır konuşurken yanlarına gittiğimde biri karnıma vurduğunda uçarak kendi yatağıma geri fırlayıp hızlıca kalktım tekrar uyuduğumda karşımda bir beyaz parlak bir varlık vardı önceki rüyamdaki gibi yine korkup uyandım tekrar uyuduğumda yine o vardı ve tekrar. en sonunda rüyamda beyaz tenli sarı saçlı bir kadın belirdi ve dedi ki parlak formumdan korktuğun için ben de insan formuna büründüm korkmana gerek yok ben seni her zaman izleyeceğim dedi güldü ve kayboldu. bu tarz rüyaların anlamı nedir acaba? kusura bakmayın biraz fazla oldu ama hep merak etmişimdir doğumumdan beri bu tarz şeyleri çok sıklıkla görüyorum
(peygamberler, melekler, şeytanlar gibi)

Kolay gelsin ruyamda kabirin icini yani berzah alemini orada ben uzeri arapca yazili altin eski sikke paralar vardi 1binden fazla 10binden azdir bilemiyorum paralari sayiyorum sonra yoruluyorum gozlerimle paralari sayiyorum ornek bir parayi hareket etirerek saydigim paralarin yanina koyuyorum sonra kabrin icinde olmus bir kadin orada topragi kazmaya calisyor cikmak icin sonra ben berzah alaminden kabirden yukari cikiyorum halam agliyo sanki olmus de. Keske yapmasaydim gibi pismanlik icinde. Babamda olmuste sanki oda masum masum icten ice pisman gibi oturuyorlar ben cok arastrdim anlam veremedim bana aciklarmisin simdiden tesekkurler EMRAH ŞAHIN YAS 24

Rüyamda yeni bir eve taşınmıştık nedense o evden iyi bir enerji alamamistim. Evde kötü enerjiler var gibi hissetmistim. Ama tabiki söylemedim. Neyse bu evde kalırken annemle salonda oturuyorduk. Bi anda telekineziden konu açılınca bende denemek istedim. Ilk başta yapamayacağımi düşünüyodum. Ama telekineziyle Vitrinin kapağını kapatabildigimde heyecanla başka şeylere yön vermeye çalıştım ve gitgide bu konuda güçlendigimi düşündüm ve heyecanliydim. Benim rüyamı da Yorumlar misiniz ? Simdiden cok tesekkur ederim ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir