Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zihin Gücüyle Eşyaları Kaldırmak

Rüyada zihin gücüyle eşyaları kaldırdığını görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyam tanıdığımı hissetmediğim 10. katlarda bir mekanda geçiyor. Bir an lüks ve otantik zarif bir ev, bir an yemek yenen bir kafe oluyor. Ve bir dönem dostluğuna çabaladığım ve yanıt bulduğum bir bayan rüyamın konusu. Bu kişi bir iş arkadaşım. Arkadaşlarla yemek yiyoruz. 3-5 masa ve 10-15 kişi diyelim. En uzak masada bakıyorum ki o. Saygıyla bir iletişime geçmiyorum rahatsız etmemek için. Dikkatimi çeken beyaz bir pantolon, beyazımsı bir üst ve uzun koyu renkli tül gibi bir yelek. Henüz farkıma varmamış.

L gibi olan mekanda beni görmesi için bir saksıyı zihin gücümle ve el hareketlerimle bulunduğu masaya doğru barizce hareket ettiriyorum. Kim bunu yaptı denince o da beni görüyor. 2-3 kere tekrarlayıp lavaboya gidiyorum. Merdivende denk geliyorum. O bana direk bakmadan “dupe” yapmasaydın belki iletişimimiz devam ederdi diyor. Anlamıyorum ama huzurluyum. Mekan içinde bu sefer ben uçarak hareket ediyorum. Görmesini istiyorum. Ardından apartmanın dışında aşağılarda gördüğüm cisimleri hareket ettiriyorum. Apartmandan dışarı uçmayı düşünüyorum. Korkmuyorum ama orada kesiliyor düşüncem. Kaçmıyor, etkilenmiyor orada muhabbet ve yemeğine devam ediyor, bazen bakıyor

Geçmiş zamanda gördüğüm bütün rüyalara göre bunun daha kontrolümde olduğunu ve daha huzurlu olduğumu hissediyorum. Cisimleri hareket ettirirken ve uçarken endişe duymuyorum eskisi gibi. Ruh halim tebessüm ve huzuruyla dostluğuna özlem içindeyim. Teşekkürler. Benim için ince ve küçük bir mesaj taşıdığını düşünüyorum. 32, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada zihin gücüyle eşyaları kaldırmak yorumu

Değerli arkadaşım, böylesine önemli bir rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. İnanın bu kadar güzel ve kıymetli anlam taşıyan rüya ile çok az karşılaşıyoruz. Gördüğün rüya gerçek hayatında sahip olduğun özel yeteneklerin farkında olup faydalı işlerde kullanmak, yine sahip olduğun yüksek hayal gücünü kendin ya da sevdiklerin için yararlı konularda kullanmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyanız o kadar değerli ki, bu tavsiyeleri yaptıktan sonra bu tavsiyelere uyduğunda sahip olacağın güzellik, mutluluk veya olağanüstü kimi güzel gelişmeler konusunda da ip uçları vermekte, adeta mutluluktan ayağının yerden kesileceğini temsil etmektedir. Lütfen rüyada uçmak sayfasını da okuyun.

“Rüyada Zihin Gücüyle Eşyaları Kaldırmak” için 8 yanıt

Ruyamda bir yere bagliyim kat 5. gibi fakat beni kaciranlar kotu, muhtemelen ve beni sari uzun sacli bir kiz kurtarmaya calisiyor, beni cozuyor elinde susturuculu silahi var, siyah takim elbiseli adamlar bizi durdurmaya calisiyor, silahlari var, 2 tane karsimiza cikiyor ustumuzde buyuk bir cam var, adamlar ona silahla ates ediyor ve tepemize yikilacakken ben zihin gücümü kullanarak ellerimle dokunmadan bize dusmeden parcalar halindeki camı adamlara firlatiyorum ve icinden delip geciyor, ikisini de olduruyorum, sari sacli kiz beni kurtaran merdivenlerden iniyor ama ben 5. Kattan balkondan zipliyorum ve ölmüyorum azcik canim yaniyor, bahceli bir yer ama yukseklik fazla ve karsimda 1 takim elbiseli dokunmadan onu iktiriyorum yere dusuuyor ama dokunmadan sonra ruya daha bitmemisken gol gibi gunes gelen cicekler olan bi yerde gole dogru batiyorum boguluyorum bilincim kaybolurlen sari sacli kiz beni kurtaran opuyor ve cicek olan bir yerde göl yanimda uyaniyorum.

Mehmet merhaba, görmüş olduğun rüyada bir çok olay geçmekte, bir çok kişi ve unsur yer almakta. Bunların anlamına bir birer bakmak rüyanın ana mesajını kaçırmaya neden olur. Bana gördüğün rüya gerçek hayatında karşındaki zorluk, engel ve kötülükleri aşmak için elinde sana yardım edecek kişiler ve sahip olduğun özel yetenekleri – iç gücün gibi iki silahın olduğunu anlatmakta ve bunların farkında olup – değerini bilip ona göre davranmak gerektiğini işaret etmektedir.

Merhaba, ben rüyamda bir raf gördüm ve bu rafın içinde birkaç eşya bulunuyordu. Daha sonra yanımda annemin ve kız kardeşimin de olduğunu fark ettim ve bana bakıyorlardı. Ben de anneme gülümsedim ve elimi havaya kaldırıp yavaşça kendime doğru çekmeye başladım. Bir anda raftaki 2 eşyadan biri bana doğru yaklaştı ve elime yakında durdu. Sonra elimi indirdim ve bu sefer diğer eşyayı kendime doğru çektim. Yani zihin gücüyle bu eşyaları uçurdum ve hareket ettirdim. Sizce bu telekinezik bir yetenekle mi alakalı?

Merhaba rüyamda odamdaydım kardeşim kuzenlerim vardı yanımda yere oyuncaklarını dökmüşler oynuyorlardı sonra bi ara yan odaya gecti onlar bende yatakta yatıyorum gözümle oyuncaklara bakıyorum hangi oyuncağa baktıysam hareket etmeye başladı topa bakıyorum yuvarlanıyor tekerlekli oyuncaklara bakıyorum kayıyor falan sonra kuzenlerimi kardeşimi falan odaya çağırdım dedim böyle böyle bakın ve yine ettirdim sonra ışıklar anlamsızca gitti basıyoruz yanıyor tekrar basıyoruz kapanmıyor salona gidiyorum ışık yanıyor kapatmak için basıyorum kapanmıyor falan sonra uyandım böyle garip bi rüyaydı

Ruyamda kotu adamlar bana saldiriyordu bende onlari gucumle havaya kaldiriyordum (telekineziyle) sonra rus baskani benimle bir sey hakkinda konusuyordu ardindan gitti. Bunu goren kiskanc biri de baskanin arkasindan gitti giderken yaninda kizi vardi ona da bizde ogrenelim tarzi bir sey soyledi.

Merhaba, bende rüyamda elimle bir hareket yapıyordum. Eşim yanımdaydı birden duvardaki tablonun hareket ettiğini fark ettim. İstemsizce elim o tabloya yöneliyor ve kımıldatıyordu. Sonra eşimle neler oluyor falan derken ben elimi kullanarak uzaktan başka cisimler hareket ettirmeye başladım. Biraz panik ve korku halinde ama sanki içimde bir öfke varmışcasına hırslanmaya başladım. Bilmiyorum bu tarz filmlerde izlemedim ama çok etkilendim rüyamdan. Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah.

Şevval ben , rüyamda sevdiğim oyuncuyla ve ailesiyle birlikte kalıyorum onların odasına Bir şey göndermek istiyorum fakat karısından çekindigim için onu gücümü kullanarak yollamayı tercih ediyorum gücümun sadece metallere yettiğini anladım çünkü metal birşey var mı diyorum ve Yok diyor yanımdakiler bende civa dolu Bir kap bulup deniyorum sonra civarları döküp üzerine o defteri koyup yolluyorum şimdiden yorumlar için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir