Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Zil Görmek

Rüyada zil görmek nedir?

Rüyamda kapı çalıyor, kapıyı açıyorum zile yanlış basmışlar, karşı da kapıyı açıyor yetişkinler içeri giriyor. Ben dışarıda kalan adamla konuşurken O esnada 3 kız çocuğu 1 yaşlarında hepside içeri giriyor. Bende çocukları çıkartmak için arkalarından gidiyorum, korkutayım diyorum, birinin kulağını hafifçe büküp kızıyorum ama bana gülümsüyor, evdekiler çocukları çok seviyor, üçü de bana sarılıyor, kucağıma alıp kaldırıyorum onları seviyorum, onlarda beni seviyor bana gülümsüyorlar. İçlerinden bir tanesi bana biraz daha mesafeli duruyor. Onlardan ayrılmak istemiyorum fakat ailelerine vermek zorundaydım ve verdim. Rüyamda mutlu ve ferahtım.
Rüyada kapı zili görmekTakma isim : rifat
Yaşınız : 32
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : umutlu
Anahtar kelime : kız çocuğu, kapı zili, zil sesi, kapı çalması

Rüyada zil görmek yorumu

Rıfat merhaba,

Rüyada zil görmek iyiye yorumlanır. Kapı zili görmek sevineceğiniz güzel haber demektir. Zil sesi duymak, işinde terfi etmek,  yüksek makamlara ulaşmak ya da hayatında güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyada kız çocuk görmek, şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Kız çocuğu sevmek, zarif kişiliğinizle çevrenizin beğenisi kazandığınıza işarettir.

İlave bilgi:

Rüyada zil çalmak, zile basmak  öğrenmekten mutlu olacağınız güzel bir evlilik haberi alacağınıza delalet eder. Rüyada kastanyet yani parmağa takılan zil sesi duymak veya kastanyet ile oynamak gerçek yaşamda canınızı sıkıp başınızı ağrıtan kimi sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir