Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zımba Görmek

Rüyada zımba görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilim ile barışmışız. Ayrılalı iki seneyi geçti ama ben hala onu çok seviyorum. Neyse eski sevgilim çalıştığım ofise geliyor ve bana çok şık bir hediye kutusunda bir hediye getiriyor. Sarılıyoruz, öpüşüyoruz “seni çok özledim” diyorum. Sonra hediyemi açıyorum ama o da ne! sanki değerli bir mücevher varmış gibi güzel paketlenmiş ahşap hediye kutusundan bir plastik zımba çıkıyor, şaşırıyorum “bu ne anlamadım” diyorum.

Sevdiğim çocuk “bunu senin için ben tasarladım ve üretim, bak üzerinde adın yazıyor” dedi. Baktım gerçekten zımbanın üstten el basılan yerinde “Askım Esin’e yazıyordu, hem sevindim hem de “tasarlayacak yüzük, kolye gibi daha kolay bir şey bulamadın mı?” diye takıldım. Bu ne anlama gelir? 27, kadın, bekar, sekreter.

Rüyada zımba görmek yorumu

Rüyada zımba görmekEsin selam, yazdığına göre sevgilinden ayrılalı iki yılı aşkın zaman geçmiş ki bu ayrılığın acısının dindiği bir zamandır. O halde eski sevgilini görmüş olman senin şu andaki veya gelecekteki sevgilin ile sorunlar yaşamamak için geçmişte yapılan hataları tekrarlamamak gerektiğini temsil eder. Bakınız eski sevgili açıklaması. Rüyada eski sevgilinin senin için zımba tasarlaması ve imal etmesi çok değerli bir anlam taşımaktadır.

Rüyada zımba görmek dik kafalı,  inatçı huyunuz yüzünden, çevrenizdeki insanların sizden uzaklaştığını gösterir. Zımba yapmak, bir şeyi zımbaladığını görmek rüya sahibinin hırsına yenik düşmesi yüzünden ona yardımı dokunabilecek birilerinin teklifini kabul etmediğini, onların gösterdikleri yoldan ilerlemediğini gösterir. Zımba teli görmek kişiye biraz daha canlı, biraz daha dinç olması gerektiğini ve kalbinde kendini genç hissetmenin en önemli şartının daha az kaygılı olmak gerektiğini hatırlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir