Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zımpara Görmek

Rüyada zımpara yapmak neye işarettir?

Ben rüyamda daha küçük bir eve taşındığımızı o evde taşındığımız gün hep bağırdığımı agresiflestiğimi gördüm, evin kapılarını hiç beğenmediğimi ağlaya ağlaya söyledim, hep isyankar davrandım, ayrıca rüyamda babamı hep gülerken gördüm, bana “kızım üzülme kapılara bir zımpara yapıp boyadık mı çok güzel olacak diyordu. Annemi hiç görmedim, o eski evde eşya topladığını söylediler, babaannemle dedemi gördüm dış kapının dışında, sizce bunu nasıl yorumlayabilirim lütfen yardım edin!

Rüyada zımpara görmek yorumu

Melahat merhaba, gördüğün rüya hakkında ders alınacak, ibret olacak önemli bilgiler içermektedir. genel anlamda hayatında bazı yeni başlangıçlar olduğunu, önünde bazı yeni fırsatlar olduğunu fakat bir takım sebeplerle bu fırsatları göremediğini anlatmaktadır.

Rüyada zımpara görmek yaşamınızda kimi pürüzlü noktalar olduğunu ifade eder. Bir yeri veya bir şeyi zımparalamak, zımpara yapmak kimi sözleriniz veya tutumlarınızın çevrenizdekileri rahatsız edici derecede sert olduğunu ifade eder. Rüyada zımpara makinesi görmek rüyayı gören kişinin hayatındaki pürüzleri gidermek için sert tutum takındığını simgeler, daha sakin olması gerektiğini tavsiye eder. Zımpara makinesi ile bir şeyi zımparalamak kişinin ilişkisindeki bazı pürüzlü noktaları düzeltmeye işarettir. Aynı zamanda insanlara ve durumlara karşı sert tutumunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir