Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir binaya giriyorum güya orada en üst sekizinci katta oturuyormuşum. Apartman kapınısın girişinde bir çok poşet var, her poşetin içinde de onlarca ekmek var.  Asansöre yürürken ilk katta oturan komşu ile karşılaşıyoruz, selamlaştıktan sonra ekmekleri soruyorum “kim bıraktı bu ekmekleri acaba” diyorum o da görmediğini söylüyor. Asansörler daireme çıkıyorum, evimin kapısını açmak için çantamdan anahtarı çıkarmak için uğraşırken yanımdaki daireden gelen bir kadınla ve bir erkeğin seslerini duyuyorum ve ayıplıyorum, meğer komşu evde oturan kadın zina yapıyormuş, kocası evde olmadığı bir anda eve başka bir erkek alıyormuş. Sonra kocam geliyor ve olanları ona anlatıyorum. Bunlar neye delalet. 29, kadın, evli, çalışıyor.

Rüyada zina görmek yorumu

Rüyada zina görmekSinem merhaba, rüyada bilmediğin bir binada oturduğunu görmek ölüm korkusu yaşamaya delalet eder. Ekmek görülmesi nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.

Rüyada zina görmek iç duygularınızda kuralsızlık yönünüzü işaret eder. Rüyada zina yapan birilerini görmek rüyayı gören kimsenin fiziksel veya duygusal gizli kalmış bir kızgınlığını ifade eder, kişinin içinde bulunduğu dini ve sosyal kodlara dikkatlice bakarak bazı şeyleri çözmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada bir erkek için zina yapmak, zina işlemek, zina yaptığını, zina işlediğini görmek gerçek yaşamınızda kimi yasa dışı işlerin endişesini taşıdığınızı ifade eder. Bir kadın rüyasında zina yaptığını görürse kocasına karşı bir öfke duyduğunu, kocasını elde tutma konusunda korkuları olduğunu ifade eder. Bir kadın rüyasında kocasının bir arkadaşı ile zina ettiğini görürse gerçek yaşamında kocası tarafında kendisine yeteri kadar değer verilmediğini düşündüğünü gösterir. Bir kadın genç bir erkekle zina yaptığını görürse içinde gizli kalmış garip maceraları ve düşük arzuları ima eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir