Rüyada Zina Yaptığını Görmek

Rüyada zina yapmak neye işarettir?

Merhaba, Sizlere gördüğüm ilginç bir rüyamı sormak istiyorum. Rüyamda oruçluyum ve oruçluyken güzel bir kadınla zina yapıyorum ve orucum bozuluyor. Rüyamda oruçlu olduğumun ve zina ettiğimin farkındayım ve kasten orucu bozduğumu görüyorum. Rüyada zina yaparak oruç bozmak nedir acaba, yorumlar mısınız? Gönderen Serkan.

Rüyada zina yaptığını görmek neye yorulur?

Serkan merhaba, rüyanız ne yazık ki çok kötü mesajlar vermektedir.

Rüyada orucunu bozmak, oruç bozmak, oruç bozduğunu görmek bir suç, günah veya hata işlediğinizi işaret eder.

Rüyada zina görmek iç duygularınızda kuralsızlık yönünüzü işaret eder. Fiziksel veya duygusal bir gizli kalmış kızgınlığınızı ifade edebilir. İçinde bulunduğunuz dini ve sosyal kodlar dikkatlice çözülmelidir. Rüyada bir erkek için zina yapmak, zina işlemek, zina yaptığını, zina işlediğini görmek gerçek yaşamınızda kimi yasa dışı işlerin endişesini taşıdığınızı ifade eder

Bu bilgiler ışığında rüyanız bana göre gerçek yaşamınızda rakiplerini yenmek, başarı kazanmak için suç, günah veya hata işlediğinizi ve bunu bilerek yaptığınızı ancak bu yaptığınızdan dolayı kimi endişeler taşıdığınızı simgelemektedir. Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Zina Yaptığını Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyamda 2 gün içinde askere gideceğimi gördüm, gitmeden son son yapayım diye zinaya gittim. Sonra bir arkadaşım aradı, Gavs Hz. seni çağırıyor gel dedi. Kayıkla açıldık o arkadaşım ve erkek kardeşimle beraber denizin ortasında bir kulübeye geldik. Mübarek namaz kılıyordu, yanında da 2 oğlu sanırsam ayakta ama yüzü bize dönük bekliyorlardı namazını bitirmesini. Geçtik oturduk beni çağıran arkadaşım ve kardeşimden başka sofi olan başka bir arkadaş ve sofi olmayan 2 arkadaşımız daha vardı ayrıca mübareğin 2 tane sofisi vardı . Mübarek tövbe vereceğini söyledi , ben cünup olduğumdan utandım söyleyemedim , tövbe alamam dedim o da anladı güldü. Sohbet etmeye başladı , ibadet etmemizi ve düzgün sofiler olmamızı tembihledi .
    Sabah uyandığımda da herhangi bir abdest gerektirecek durumda uyanmadım . Anlamı nedir cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir